Středa 28. říjen 2020
Oblačno, déšť 10°C

Nejsnadnější hra Blesku se vrací! Trhněte si tisíce! Tihle už si je užívají

/
 • Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.
  11. září 2019 ● 09:20

  Jednoduchá hra, Trhák, kterým Blesk baví celé Česko, se vrací! Už od pátku se můžete zapojit do hry a získat ceny za 14 milionů, ale také slevy za desítky milionů korun! A co si počít s výhrami, například s částkou 10 tisíc, kterou je možné vyhrát v Denní hře? Inspirujte se u výherců z předchozího kola Trháku...

   

 • 1.

  Vladimír (72) si koupil sedačku

  Novou sedačku do obýváku si díky penězům získaných v minulém kole hry Blesku Trhák pořídil Vladimír Miler (72) ze severního Plzeňska. Z výhry deset tisíc korun měl on i jeho manželka obrovskou radost. A už se oba těší, jak budou od pátku hrát zase. Sedačku chtěli Milerovi koupit už nějaký čas. „Ta naše původní už měla něco za sebou. Pořád jsme ale váhali. Až díky výhře v Trháku jsme se rozhoupali. Něco jsme přidali a nová sedačka nám už slouží,“ liboval si Vladimír Miler.

   

  Blesk si rodina kupuje pravidelně každý den. Tomu, že se na ně v minulé hře usmálo štěstí, nechtěli ani věřit. Nikdy předtím totiž nic nevyhráli. „Když jsem se o výhře dozvěděl, myslel jsem nejdříve, že si ze mě dělají legraci. Uvěřil jsem tomu až po chvíli, a bylo to velmi příjemné překvapení,“ usmíval se pan Miler.

   

  Kvůli penězům se ale setkal i se závistí. Na to měl šťastný výherce vždy pohotovou odpověď. „Když mi někteří říkali, jó, ty jsi ten, co vyhrál, vždy jsem se jich zeptal, jestli Trhák hráli také. A to nikdo z nich neudělal. Tak co se divíš, odpovídal jsem, mohl jsi přece vyhrát také, kdybys soutěžil,“ popisoval. Pokud by se na manžele v dalším kole Trháku opět usmálo štěstí, podělili by rodinu. „Máme tři vnučky, brzy se dočkáme pravnoučete. To je naše životní výhra,“ dodali.

   

  Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.

 • 2.

  David (26) si užil relax i oslavu

  S Trhákem zkoušel strojník David Král (26) ze Stašova na Berounsku štěstí jen několik dní, a hned vyhrál 10 tisíc korun! Peníze si užil hned nadvakrát. Přítelkyni totiž pozval na relaxační pobyt a ještě mu zbyly peníze na pořádnou oslavu narozenin jeho maminky. „Moc jsem si to užil, pobyt i oslavu mamčiny padesátky,“ řekl spokojený výherce. „Určitě budu hrát znova, začnu hned v pátek,“ plánuje David.

  Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.

 • 3.

  Svatava (47) má z výhry sušičku

   Blesk čte Svatava Plašťáková (47) z Ostravy denně, a pak ho navíc ještě předá své mamince. Zkusit si »trochu zasoutěžit « se vyplatilo a desetitisícová výhra překvapila celou rodinu. „Výhru jsem utratila za sušičku, která nám chyběla,“ vysvětlila spokojená výherkyně. Prádlo ze sušičky si teď s podzimem užijí ještě víc. „Že se v pátek zase začíná? To je skvělé, určitě to zkusím znovu,“ řekla Svatava.

  Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.

 • 4.

  František (73) oslavil zlatou svatbu!

  Blesk čte bývalý elektrikář a skladník František Václavík (73) ze Sedlic u Praskačky na Hradecku denně. Ve hře však až do jara nikdy neměl moc štěstí, zato v lásce se mu daří. „Za výhru jsme oslavili s manželkou padesát let, co jsme svoji. Také jsme pořídili nový koberec do obývacího pokoje,“ vysvětlil František. „Blesk máme předplacený, takže o soutěži vím a budeme to zkoušet znova,“ dodal výherce.

  Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.

 • 5.

  Karel (71) si užil lázně

  Ranní nákupy Karla Vagnera (71) ze Šlapanic na Brněnsku jsou vždycky stejné, kupuje rohlíky a Blesk. Právě druhá část nákupu se mu mnohonásobně vyplatila, v Trháku totiž vyhrál deset tisíc korun. „Vyjeli jsme s manželkou na Slovensko do Piešťan. Máme totiž moc rádi tamní lázně, takže jsme si to tam moc užili,“ pochlubil se Karel. „V pátek začneme zase hrát,“ těší se Karel.

  Výherci soutěže Blesk Trhák prozradili, co si za výhru koupili.

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy