13. červenec 2020
Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Veletrh technologií CES 2019: Ty největší lahůdky budoucnosti

/
 • Veletrh techbnologií CES 2019
  10. ledna 2019 ● 20:00

  Právě na každoročním veletrhu CES v Las Vegas se představují ty nejlepší, nejmodernější a naprosto průkopnické technologie… Co nás v budoucnosti čeká a nemine?

 • 1.

  Voda ze vzduchu

  Vědci už dávno předpovídají, že lidstvo může v budoucnosti mít značný problém s nedostatkem vody… Inovativní stroj od firmy Watergen ale nabízí spásu – jen jej zapojíte do elektřiny a denně ze vzduchu vyrobí 25 litrů pitné vody kojenecké kvality!

  Atmosférický generátor vody

 • 2.

  Srolujte si telku

  Nekoukáte zrovna na televizi? Tak ji srolujte! Už letos přijde na trh ultra- -HD televize LG. Ta bude »rozvinutá «, jen když na ni koukáte. Jakmile ji vypnete, tak se celá TV s úhlopříčkou 165 cm prostě sroluje do soklu a ve vašem obýváku jako kdyby nikdy nebyla!

  Veletrh CES 2019

 • 3.

  Robotický mazlíček

  Většina dětí aspoň jednou za život zničehonic »nutně potřebuje « domácího mazlíčka. Firma Ubtech tedy přišla s robotkem Alpha Mini, který projevuje emoce, povídá si, učí děti a chce se přátelit… Místo pejska tak letos můžete koupit malého »Alfíka «.

  Robot na veletrhu CES 2019

 • 4.

  Autonomní tesla sejmula robota

  Umělá inteligence malého multifunkčního robota zn. Promobot omylem způsobila jeho zabloudění a místo na chodníku se robotek v pondělí procházel po silnici. Shodou náhod ale tudy zrovna jel plně autonomní vůz, tedy »bezpilotní« Tesla S, a... Došlo k autonehodě! Dle majitelů se Promobot ze srážky už nevyhrabe...

  Větší tesla si malého humanoida ani nevšimla!

  Fotogalerie
  5 fotografií

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy