Leze leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. Co je to? Opilý tankista leze do svého stroje! Možná jste se při čtení tohoto vtipu lehce pobavili, ale s počítačovou hrou World of Tanks vás čeká mnohem více zábavy. Zahrát hru si můžete zcela zdarma prostřednictvím blesk.cz.

Hru World of Tanks naleznete zde!

Hra nabízí více jak 240 skutečných strojů z období převážně druhé světové války. Bojovat můžete v tancích, stíhačích tanků i samohybných dělech. K vyzkoušení je americká, britská, německá, čínská i sovětská obrněná technika.

Hra je orientovaná čistě na PvP model, tedy souboje hráčů s hráči. Válčit můžete jako osamělý tankista, ale tvořit můžete i celé klany o 99 lidech a vyzvat týmy protivníků k obřím bitvám. Klanových bitev se může účastnit 15 hráčů. Hru začnete s ošuntěným tankem, ale za vítězství si budete moci brzy koupit nebezpečný nástroj zkázy.

Další skvělé hry zdarma naleznete zde!

Hra je zcela zdarma a na rozdíl od ostatních her se stejným modelem hraní nabízí zdarma kvanta obsahu. Zlaté členství stojí v přepočtu asi 250 kč a získáte díky němu přístup k dalším tankům, ale jde o možnost, ne nutnost. Ke spuštění hry je zapotřebí stáhnout klienta o velikosti 5,18 GB.