Horoskop pro uživatele chytrých telefonů připravila společnost Millward Brown. Některá zjištění jsou dosti pikantní!

Beran – milovník aplikací

Berani zbožňují mobilní aplikace a rádi si jimi vybavují svůj chytrý telefon. Sedm z deseti beranů si vybere telefon s operačním systémem Android. Přístroj nejčastěji žhaví u televize, ale pozor, velmi často také v posteli.

Býk – všechno najde na mapách

Býci vůbec nejvíce ujíždějí na aplikacích týkajících se map. Za nejméně oblíbenou službu pak označují naopak zpravodajství v mobilu. Velmi rádi těsně sledují videa v aplikaci YouTube. Pokud jde o Býky, s mobilem je nejčastěji uvidíte v posteli nebo v některém z dopravních prostředků. Často si ho ale berou i na WC.

Blíženci – bez sociálních sítí ani ránu

Blíženci ze všeho nejraději využívají e-mail, neobejdou se bez předpovědi počasí a jízdních řádů. Zároveň toto znamení představuje vůbec největší počet těch, kteří používají internetové bankovnictví. Chodí často na sociální sítě jako Google+ a Facebook. Mobil kontrolují často i cestou do práce.

Rak – s mobilem i do kuchyně

Raci si rádi usnadňují život a k tomu používají aplikace pro mapy a e-maily. Život si rádi také zpestřují, a to prostřednictvím mobilních her, které si vesele stahují. Raci nejvíce ze všech používají mobil u vaření. Další na řadě je pak postelové mobilní surfování po netu. 

Lev – hudební fanoušek

Lev je klasik, často si kontroluje e-mail. Trojici nejoblíbenějších aplikací doplňují sociální sítě Facebook a Google+. Nejčastěji ze všech znamení používají hudební aplikace. Své oblíbené písně hledají i na YouTube. I Lev si hraje nejčastěji s mobilem v posteli nebo v MHD.

Panna – s mobilem i pracuje

Panny společně s Vodnáři patří mezi dvojku největších fanoušků operačního systému Android. Kromě map v mobilu rády využívají i praktické aplikace s předpovědí počasí. Nejrozšířenějšími aplikacemi, které Panny stahují, jsou YouTube a Google Play.

Váhy – vaří podle mobilu

Váhy na to jdou prakticky. Využívají zejména užitečné aplikace, jakými jsou mapy, jízdní řády nebo předpověď počasí. V oblibě však mají i zábavnější aplikace podporující sociální sítě. Telefon se Váhám často hodí při vaření. Na internetu si jeho prostřednictvím hledají recepty.

Štír – bez mobilu v práci ani ránu

Štír je největším technologickým nadšencem, který vládne i v oblibě řadu aplikací pro sociální sítě. Zas tak moc ho ale neberou například zprávy. Mezi Štíry najdeme nejvíce fanoušků portálu YouTube. Štír velmi často používá mobil i k pracovním účelům.  Štír si také v ovládání smartphonu nejvíce věří.

Střelec – jaké bude dnes počasí?

Více než polovina Střelců využívá aplikace s předpovědí počasí a také mobilními hrami. Nejoblíbenější aplikací střelců je G-mail, velkou popularitu u nich má i aplikace pro videoportál YouTube. Více než dvě třetiny Střelců se s mobilem rádi válejí v posteli.

Kozoroh – hudba na mobilu ho nebere

Více než polovina z nich používá i aplikace jízdních řádů. Vůbec nejméně se zajímají o využití hudebních mobilních aplikací. Nejvíce stoupenců z řad tohoto znamení má nainstalovaný prohlížeč Chrome. Pokud vaří kozoroh, nikdy to není s mobilním telefonem v ruce. Kozorozi upřednostňují klasické vařečky. Nejspíš si nechtějí zapatlat dotykový displej.

Vodnář – s Androidem na věčné časy

Vodnáři jsou vůbec ze všech znamení největšími fanoušky telefonů Android. Zároveň je v tomto znamení zastoupeno nejvíce těch, kteří využívají předpověď počasí a jízdní řády. Šokující je ale zjištění, že Vodnáři velmi často používají mobil během jízdy v autě. Doufáme, že pevně připevněný a především k GPS.

Ryby – Nejvíce využívají hlasové ovládání

Ryby rády plavou v sociálních sítích. Prostřednictvím chytrých telefonů se v nich cítí jako ryby ve vodě. Nejčastěji ze všech znamení využívají hlasové vyhledávání. Chytrý telefon využívají i při čekání na hromadnou dopravu