3. duben 2020
Svátek slaví Richard, zítra Ivana

8 hříchů podle Facebooku: Podívejte se, co nesmíte umístit na sociální síť!

/
 • Některé věci vám na Facebooku rozhodně neprojdou.
  17. března 2015 ● 18:24

  Uživatelé sociální sítě Facebook zahrnují své profily spoustou obsahu, ať už jde o fotky, videa, nebo psané statusy. Ne vše jim však sociální síť povolí. Za nevhodný a závadný obsah vám může zablokovat profil, v nejhorším případě můžete mít dokonce opletačky s policií. Sociální síť však v mnohých věcech povolila, kojení dětí je v pořádku, stejně jako tetování, piercingy a různé další tělesné modifikace. Z publikování následujících osmi věcí však můžete mít pořádný malér.

 • 1.

  Nahota

  Za plážové fotky v plavkách vám nikdo profil nesmaže, ale jakmile budete nahrávat snímky svých intimních partií, můžete dát Facebooku sbohem.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 2.

  Sex

  Tady není možné nahrávat fotografie ani ze soulože v oblečení. O sexu však můžete decentně psát ve statusech, pokud jimi nebudete urážet ostatní uživatele, kteří by vás nahlásili.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 3.

  Šikanování

  Šikanování kohokoliv je nepřípustné. Ať jsou uživatelé školou povinní, nebo ne. Jakékoliv zastrašování a zesměšňování je zakázáno.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 4.

  Nenávistná mluva

  Rasismus, sexismus i jakákoliv jiná forma šovinismu vám na Facebooku neprojde. Tato témata jsou administrátory ostře hlídána a přestupky postihovány.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 5.

  Sebepoškozování

  Lidé trpící sebepoškozováním na svůj problém často upozorňují své okolí. A Facebook používají jako svého prostředníka. Sociální síť ale takováto fota ihned maže.                            
  8 hříchů podle Facebooku

 • 6.

  Užívání drog

  Kouření marihuanového jointu asi projde, protože nikdo ho nedokáže přesně rozeznat od cigarety. Jakmile se ale vyfotíte při šňupání, fotku vám nejspíš stáhnou. Když si vyfotíte vlastní opiové pole, čekají vás patrně trable se zákonem.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 7.

  Zločiny

  Pokud se vyfotíte s ukradeným iPhonem a snímek umístíte na sociální síť, jste nejenom blbci, ale také můžete čekat, že vám brzy na dveře zazvoní policie.
  8 hříchů podle Facebooku

 • 8.

  Terorismus

  Tak tady pozor i na hloupé vtípky. Jakmile i z legrace napíšete, že se chcete přidat k Islámskému státu, můžete strávit několik dlouhých hodin ve výslechové místnosti.
  Demonstranti stojící za hrdlořezy z ISIS.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

jir.ass: Hoď sem tu svojí krasavicu ať si pohoníme.

(17. 03. 2015 20:27)

jir.ass: Hele, nechceš to tvoje moudro o moudru, napsat i pod recepty na stránce recepty.cz? Určitě tam najdeš recept, který ty znáš a tak pod toho můžeš psát jak seš inteligentní.

(17. 03. 2015 20:26)

jir.ass: Nikdo nechce abys je chválil. Můžeš o nich psát jako za totáče. Tedy: posílej dopis rozhořčeného občana do Rudého Práva. Skončí v koši, tak jak skončil. Ale pokud budeš nadávat na politiku, příjdem si pro tebe...

(17. 03. 2015 20:20)

xxxx666: Ale,že by ta svoboda slova nebyla zase až tak svobodná.Nahota,drogy ok,ale rasismus,to jako mám chválit cikány a černochy i když je můj názor jiný.Připadá me,že jsem cenzurován víc jak za totáče.

(17. 03. 2015 18:51)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy