Iveta Bartošová je na dně. Přiznal to konečně i její italský milenec Domenico Martucci, který jí celý páteční večer zoufale sháněl po Praze léky, které užívala při dovolené v Itálii. Podle informací Blesk.cz je ale v české metropoli nesehnal a vyrazil pro ně do ciziny!

Iveta se zamkla doma v Uhříněvsi a zatáhla žaluzie. Její domov připomíná temný hrad, jehož vchod hlídá kamera. V sobotu odpoledne pouze narychlo vyrazila do místního obchodu.

Na sobě měla černé triko a tmavé džíny - stejné oblečení, ve kterém ji fotografové Aha! nachytali v pátek večer. Vypadá to, že Iveta v propoceném oblečení snad i spala. Žalostný byl i pohled na její neumyté zpocené vlasy.

"Koupila si běžné zboží, nevšimla jsem si, že by měla nějaký alkohol," uvedla prodavačka a dodala, že Iveta se v obchodě spíš jen zmateně rozhlížela.

Je mi dobře, tvrdila Iveta

Odpoledne Ivetu přišel také navštívit jeden z jejích fanoušků. Neotevřela mu, ale mluvila s ním přes mikrofon u zvonku. "Tvrdila mi, že je v pořádku, že děkuje za optání. Ptal jsem se, jestli jí mohu nějak pomoci. Odpověděla, že děkuje a rychle zavěsila," uvedl mladý muž, kterému osud Ivety není lhostejný.

"Všechno nasvědčuje tomu, že Iveta je na tom opravdu hodně zle, mám o ni strach," řekla v sobotu Blesku Ivetina dlouholetá chůva Golda, která se starala o Artura, když na tom populární zpěvačka byla v minulosti bídně.

Fotogalerie
25 fotografií