Arturův otec Ladislav Štaidl nenalézá slov. „Nemám sílu to komentovat,“ hlesl.

„Jel jsem ve středu po dálnici D5 u Plzně a tak před půl pátou ráno cítím náraz,“ popisuje řidič kamionu. "Nějaké černé auto narazilo do zadní části návěsu. Napíchlo se mi doslova na traverzy. Bál jsem se zastavit, aby se nenapíchávalo víc, a tak jsem ještě pár metrů jel, než jsem zastavil v odstavném pruhu,“ líčí dál.

Artur, přestože byl náraz na jeho místě nejsilnější, vyvázl jen se škrábanci od vysypaného skla a vylezl sám. Život mu zachránilo to, že si hodně sklopil sedačku, aby měl pohodlí.

„Horší už to bylo s tou blonďatou dámou, která seděla vzadu. Byla v šoku, třásla se po celém těle, nebyla schopna slov. Musel jsem ji z toho sedadla doslova vytáhnout,“ tvrdí řidič kamionu, který nepoznal, že jde o zpěvačku. „To mi potom řekli až hasiči, když k sešrotovanému vozu přijeli,“ dodává.

Slováček: Takhle rozzuřeného Domenica jsem ještě neviděl!

Ivetin přítel Domenico Martucci za volantem skutečně neseděl. „Byl jsem už dva dny v Praze. Moc mě mrzí, co se stalo. Tím spíš, že jsem Ivetě nabízel peníze na letenky, odmítla,“ brání se původnímu nařčení.

Tahle slova potvrdil i jeho přítel, saxofonista Felix Slováček. „Jistě. Měl v Praze práci a byli jsme dokonce v kontaktu. Když se dozvěděl, že to sportovní audi měl řídit on, zuřil tak, jak jsem ho nikdy nezažil. Jemu by se to prý nikdy nestalo,“ potvrdil Slováček s tím, že za volantem audi seděl Martucciho kamarád. „Od 8. srpna má Artur tábor, který mu zařídil Láďa, proto se vraceli,“ dodal ještě Slováček.

Fotogalerie
17 fotografií