Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 6°C

Všechny Chandlerovy ženy: S kým žil, chodil nebo jen randil?

/
 • Matthew Perry
  6. listopadu 2023 ● 09:00

  Věčný starý mládenec, tak by se dal charakterizovat v neděli zesnulý herec Matthew Perry (†54). Chandler z Přátel se sice nikdy neoženil, ale seznam jeho bývalek čítá nejslavnější jména Hollywoodu. Zde jsou ta nejznámější.

 • 1.

  Rachel ho odmítla!

  Už od natáčení Přátel se projevila jeho slabost pro herečky. Na první pohled zahořel láskou k Jennifer Anistonové (54). Perryho kolegyně natolik uchvátila, že ji okamžitě pozval na rande, ale dostal košem. Herec se ovšem nevzdával a hereččino srdce se dál snažil získat. „Když se ohlédnu zpět, dochází mi, že si kvůli tomu musela myslet, že ji mám rád až příliš nebo špatným způsobem,“ napsal Perry ve svých pamětech. Přiznal, že odmítnutí Anistonové musel dlouho zpracovávat a začátky natáčení seriálu tak pro něj byly hotová muka.

 • 2.

  Julie Robertsové se sám vzdal!

  Na romantická gesta si Perry potrpěl i u další hvězdné kolegyně, kterou naháněl. S Julií Robertsovou (56) mu to ale vyšlo! Románek s Pretty Woman popsal jako ohnivý a začal jak jinak než v seriálu Přátelé, kde si Robertsová zahrála v jednom díle. Jenže hercova nedůvěra v sebe sama poslala slibný vztah do kytek. O tři měsíce později se s herečkou raději rozešel. „Byl jsem si jistý, že se se mnou rozejde, protože pro ni nikdy nebudu dost dobrý!“ svěřil se herec.

 • 3.

  Plavčice a ty další...

  Nejen v sitcomu Přátelé, ale i ve skutečnosti byl Perry fanouškem seriálu Pobřežní hlídka a často o vnadných záchranářkách obdivně vtipkoval. S Yasmine Bleethovou (55) neboli plavčicí Caroline se třeba snažil zapomenout na Julii, ale i tu po krátké aférce nahradil další herečkou Neve Campbellovou (50) známou z hororu Vřískot a opět se jednalo o krátkodobé vzplanutí. Opravdu vážný a dlouhodobý vztah poprvé navázal až s Maeve Quinlanovou (58) z nekonečného seriálu Báječní a bohatí, se kterou chodil přes rok. S další herečkou už mu vztah vydržel přeci jen déle. S hvězdou filmu Protivný sprostý holky Lizzy Caplanovou (41) chodil šest let, což byl jeho nejdelší vztah. Ale i ten ztroskotal a seriálový Chandler Bing zůstal sám.

  Yasmine Bleethová
  Autor: Profimedia

 • 4.

  16 let tajně miloval Moniku!

  Na seriálovou Rachel to zkoušel marně, tak si pak našel jinou oblíbenkyni: Monicu neboli Courteney Coxovou(59)! S tou v seriálu hráli manžele, což je sblížilo natolik, že si herec na svou kolegyni myslel a doufal, že po ukončení natáčení seriálu jejich přátelství přeroste v něco víc, což se nestalo. A že ji tajně miloval jí navíc nikdy pořádně neřekl!

 • 5.

  Jediné zásnuby si ani nepamatoval!

  Jen jednou v životě byl Perry zasnoubený, a to s literární manažerkou Molly Hurwitzovou (32). Jenže sám herec vůbec netušil, že by kdy svou holku o ruku požádal. Když byl v roce 2020 zase na odvykačce, cítil strach, že zůstane během covidu úplně sám. „Požádal jsem ji o ruku, sjetý (substituční drogou – pozn.) jako drak,“ překvapil Perry, který dokonce zdrogovaný léky poprosil o požehnání její rodinu. Šok přišel ve chvíli, kdy se vrátil domů střízlivý a zjistil, že se má ženit! „Pomalu jsem si začínal uvědomovat, že jsem zasnoubený, žiju se ženou a dvěma psy. Na nic z toho jsem nebyl připravený,“ vysvětluje důvod rozchodu.

 • 6.

  Gwyneth svedl u potoka

  Ještě než ho proslavili Přátelé, jeho srdce zahořelo pro oscarovou herečkou Gwyneth Paltrowovou (51). Ta zavzpomínala na kouzelné léto roku 1993, během kterého se spolu chodili koupat do potoka a hlavně na epickou líbačku, kterou jí Perry ohromil tak, že na ni nemůže zapomenout ani po 30 letech.

 • 7.

  S Heather Grahamovou měl krátký románek

  S další filmovou hvězdou, herečkou Heather Grahamovou (53) z filmu Pařba ve Vegas prožil milostnou epizodku, aby ji vzápětí nahradil Lauren Grahamovou (56) z Gilmorových děvčat.

  Video
  Video se připravuje ...

  Blesk Podcast: Čeští Přátelé opět spolu. Nabídku na dabing nového dílu ještě nedostali! Jiří Marek

 • 8.

  Galerie

  Na všechny fotky se podívejte do galerie.

  Fotogalerie
  111 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

padrino: Běžte už s ním do (_:_) stejně jako se Slováč­kovou­.Zah­ranič­ní bulvár taky píše o našich rychlokvaškách?

(06. 11. 2023 17:31)

levandulova: Kapanek citove nevyzraly, treba casem by dozral, neco jako Gott... s vekem by se zklidnil a ziskal sebevedomi. No bohuzel uz to nestih

(06. 11. 2023 16:43)

Tara-Tara: nemáte o čem jiném psát už více jak 2 týdny, než o tomto feťákovi ?

(06. 11. 2023 15:58)

Wells: Tolik žen a umřel sám.

(06. 11. 2023 13:54)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy