Zpěvačka a porotkyně několika talentových reality show Nicole Scherzingerová bude brzy vdanou paní. Jejím chotěm se stane o 6 let mladší skotský ragbista a model Thom Evans (38). Oba snoubenci novinu oznámili na svých sociálních sítích. „Řekla jsem ano!“ chlubila se hudebnice, zatímco sportovec vsadil na romantickou notu: „Mé šťastně až do smrti.“

Fotky, které ve svých příspěvcích snoubenci ukázali, působí jako momentky ze žádosti o ruku. Dost dobře ale mohou být naaranžované jen pro oči fanoušků. Ragbista podle všeho poklekl na pláži během společné dovolené v Portugalsku, prstýnek ale ani jeden z nich neukázal – jen tajemnou modrou krabičku, která Nicole příhodně ladila k šatům. 

Vedle záplavy nadšených reakcí ze strany fanoušků se svými gratulacemi okamžitě přispěchaly i slavné osobnosti. „Gratuluju, lásko!“ rozplývala se v komentářích například Paris Hiltonová (42) a podobně i Naomi Campbellová (53). 

Nicole a Thom byli spolu poprvé spatřeni v roce 2019. Sportovec tehdy vystoupil v britské celebrití verzi X Factoru a Nicole zasedla do křesla poroty. Jeho výkon ji zřejmě natolik okouzlil, že se rozhodla, že už ho neopustí. 

Video
délka: 00:16.82
Video se připravuje ...

Nicole Scherzinger se umí hýbat! Instagram.com

Fotogalerie
101 fotografií