Julia Foxová je svými výraznými módními kreacemi čím dál známější. Fanoušky nezklamala ani tentokrát a na festivalu v Cannes k sobě opět přitáhla pohledy všech přítomných. 

Tentokrát si vyšla na exkluzivní světovou premiéru prvních dvou epizod dramatického seriálu The Idol plného hvězd – hlavní role si střihli například Lily-Rose Deppová (23) nebo Abel „The Weeknd“ Tesfaye (33). A zatímco na gala akci zazářila v šatech z igelitu, na afterparty zašla ještě o krok dál.  

Na večírku v canneském Palm Clubu, kterému vévodili DJ Justice a Mr. Saturday, se totiž objevila v průhledném kompletu napodobujícím kostým harlekýna. Nechyběla ani čepička a černobílý make-up. Ačkoli v seriálu vůbec nehraje, svým outfitem tak trochu zastínila jeho hvězdy… 

Julia pod plastovým oblečkem ukázala všem přítomným své pečlivě vymakané tělo. Pod průhledným materiálem totiž neměla žádnou spodní vrstvu – jen maličká bílá tanga. Aby úplně nepobuřovala, šla tentokrát do sebe a na bradavky si nalepila alespoň kulaté lepíky v pleťové barvě. To už je na Julii co říct. 

Video
Video se připravuje ...

Julia Foxová ukázala, jak bydlí. Se synem spí v obýváku a přiznala, že má doma myši. TikTok

Fotogalerie
313 fotografií