Mladinká Gemma Owensová, která v květnu oslaví své kulaté dvacáté narozeniny, zazářila v britské verzi reality show Love Island. A aby neztratila přízeň svých fanoušků, pravidelně je zásobuje sexy fotkami na sociálních sítích. Nyní je překvapila svou nejnovější kolekcí značky PrettyLittleThing na sexy snímcích, které „s neuvěřitelným týmem“, jak uvedla na instagramu, nafotila na slunečné Sicílii.

Dcera bývalého profesionálního fotbalisty Michaela Owena (43), jenž hrával za Liverpool, Real Madrid, Newcastle United a Manchester United, se při debutu své značky pochlubila úžasnou postavou v bílém korzetu a šatech bez ramínek s hlubokým výstřihem. A rozhodně nezklamala! Její křivky v rajcovních šatičkách dokonale vynikly a bylo zcela jasné, že si tuhle kolekci nechala ušít přímo na tělo.

Video
délka: 00:28.32
Video se připravuje ...

Upoutávky na vzrušující, láskou nabitou reality show Love Island TV Nova

Přestože na sociální síti sklidila za tyto snímky většinou pochvalné komentáře, našli se i tací, co modelce připomínali, že je od ní dost bezohledné jásat nad svými módními kousky, když před několika málo dny zemřela ve stájích, co patří Gemmině rodině, její kamarádka, zaměstnankyně a bývalá královna krásy v jedné osobě - Jessica Whalleyová (†25). Mladá žena měla z dosud nezjištěných příčin zkolabovat a již se ji nepodařilo oživit.

I když to byl pro všechny velký šok, podle policie není její smrt považována za podezřelou - a Gemma se proto podle všeho řídí heslem „život jde dál“, jak tipovali někteří její followeři. „Anebo ji to nezajímá,“ rýpali do svůdné brunetky, které to na zveřejněných snímcích velice sluší. Vy to ostatně můžete posoudit v naší galerii, kde se to odvážnými topy, hlubokými dekolty a oblými boky těsně obepnutými látkou jenom hemží...

Fotogalerie
49 fotografií