Jeho obdiv k pěvecké a taneční ikoně začal už v dětství. Na zdi si lepil Jacksonovy plakáty, všechny jeho písničky uměl nazpaměť a neúnavně trénoval slavné taneční kroky. S patnáctými narozeninami se však rozhodl jít ještě dále a podstoupil první plastickou operaci. Tehdy mu lékaři upravili uši.

To byl ale jen začátek, další úpravy zevnějšku na sebe nenechaly dlouho čekat. Podstoupil například tři liposukce, čtyři operace nosu a aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové do lícních kostí. Nyní má za sebou již 11 plastických zákroků a stále není spokojený s výsledkem. A tak se opět chystá pod nůž, chce, aby jeho brada vypadala mužněji. „Každý úkon mě posouvá blíž k mému idolu. Tomuto snu jsem podřídil vše, investoval jsem do toho své tělo, duši i veškeré peníze,“ tvrdí hrdě Leo.

Bojí se, že zemře

Ačkoliv má Leo z každé proměny radost, jeho matce přidělává vrásky na čele. „V žádném případě mi nevadilo, že obdivuje Michaela Jacksona. Podporovala jsem i to, že se živí jako jeho imitátor. Ale plastické operace mě děsí. Mluví o nich, jako kdyby šel ke kadeřníkovi. Ale já mám opravdu strach. Bojím se, že se při některé z nich může něco zvrtnout, nebo že dokonce zemře,“ vysvětluje zoufalá matka. I přes její výhrady má však Leo mnoho fanoušků, kteří ho sledují na instagramu a obdivují jeho výkony.

Video
Video se připravuje ...

Michael Jackson – Nespočet plastických operací a obvinění ze sexuálního obtěžování dětí. Jak žil Král popu? Videohub

Fotogalerie
37 fotografií