Sexy herečka si našla cestu především k mladému publiku, když v posledních letech zazářila v seriálech Everything Sucks! nebo Euforie. V obou prokázala nesporný herecký talent, fanoušky ale zaujala i svou nevídanou krásou: na první pohled roztomilá Sydney se totiž pyšní velmi štíhlou postavou a zároveň velmi bujným přírodním poprsím. 

Herečka teď společně s modelkou Francescou Aiellovou (27) nafotila reklamní kampaň pro Frankies Bikinis, kde své tělo dává na odiv v nejednom pořádně sexy outfitu. 

Neviňátko i dračice

Na některých fotkách si například v bílém prádle, se závojem přes hlavu a obrovským křížem na krku, hraje na nevinnou nevěstu, zatímco jindy si laškovně posouvá černé kalhotky na zadním sedadle auta, jako by se zrovna chystala „na věc“. 

Sexy kamarádky

O nic méně žhavé pak nejsou ani fotky, které obě mladé krásky zachycují společně. Sydney a Francesca spolu například pózují v růžových plavkách, zatímco herečka předstírá, že kamarádku natáčí na kameru. Jindy se spoře oděné tulí na sedačce auta. Na snímky se mrkněte do naší galerie. 

 

Video
délka: 00:21.27
Video se připravuje ...

Sexy Donna D'Errico z Pobřežní hlídky pózovala v dešti Instagram

Fotogalerie
136 fotografií