Hailey Bieberová (26) to v poslední době schytává ze všech stran. Fanoušci jsou totiž přesvědčení, že nenápadně, ale perzistentně šikanuje Justinovu bývalku Selenu Gomezovou (30), a že dokonce kopíruje každý její krok. Ačkoli Hailey i Selena jakékoli spory popírají, fanoušci jim to nežerou a mají vlastní názor. 

Skandující dav 

Na vlastní kůži to teď pocítil i Justin Bieber, když jako překvapení vystoupil na festivalu Rolling Loud. Namísto toho, aby byli fanoušci rádi, že ho vidí i navzdory zrušeným koncertům, se do něj pustili a pořvávali na něj sprosté nadávky na účet jeho manželky. Video skandujícího davu už od té doby obletělo internet. 

Jakmile Justin dozpíval, dav začal skandovat „do p**ele s Hailey Bieberovou“ a zaražený zpěvák raději beze slova zmizel z pódia. 

Video
Video se připravuje ...

Na nečekaném vystoupení Justina Biebera skandoval dav „f*ck Hailey“ na adresu jeho manželky. YouTube

Jádro problému

A čím vlastně Hailey fanoušky tolik naštvala? Někteří jako by zkrátka hledali problémy úplně všude... Naštvalo je například video, na kterém Hailey předstírá, že se dáví, když je zmíněno jméno Taylor Swiftové (33) – Seleniny nejlepší kamarádky. Ožehavé narážky pak ostříží zrak uživatelů sociálních sítí našel ještě v řadě dalších příspěvků. 

Hailey kopírka?

Zdaleka největší haló nicméně způsobily teorie, že Hailey Selenu systematicky kopíruje. Kdosi totiž vyhrabal staré tweety, ve kterých se Hailey rozplývá, jak to Justinovi a jeho tehdejší lásce Seleně spolu sluší a ujišťuje celý svět, jak jim fandí. 

Zkázu pak dokonala tiktoková videa, která porovnávají jisté momenty ze života obou slavných krásek. Na přetřes například přišla Selenina kuchařská show Selena + Chef z roku 2020 a podobný pořad z dílny Hailey What’s In My Kitchen? z roku 2022.

Podobný pořad i nářky v rozhovorech

Hailey uvedla svůj pořad skoro stejně, jako Selena, a navíc si stejně jako ona do pořadu pozvala svou babičku. Skoro totožné jsou i úhly kamery a jednotlivé záběry a obě natáčely ve svých skutečných domovech. 

Na dalších záběrech pak zase Selena v jakémsi rozhovoru říká: „Kdosi se mě před časem zeptal, co bych si přála, aby o mně lidi věděli. Řekla jsem, že bych chtěla, aby znali mé srdce,“ prozradila zpěvačka. 

Bieberová zase v jiném rozhovoru naříkala: „Vůbec mě neznali. Celou dobu jsem s tím bojovala a opakovala, jak si přeji, aby lidé poznali moje srdce.“ Podobných srovnání jsou aktuálně na internetu spousty, a Hailey tak nepatří mezi nejoblíbenější známé tváře. Nepomáhá ani fakt, že Selena veřejně uvedla, že proti Hailey nic nemá. 

Video
Video se připravuje ...

Exkluzivně: Močíčí Bieber na policejní stanici! Tomáš Polák, Reuters

Fotogalerie
93 fotografií