John se s Olivií znal od natáčení slavné Pomády v roce 1978. Přestože oficiálně spolu pár nikdy netvořili, chemie mezi nimi na place byla přímo hmatatelná. „John mě chtěl,“ prozradila dokonce herečka, kterou v loni v létě udolala vleklá rakovina prsu ve čtvrtém stádiu. „Jestli mezi námi panovalo sexuální napětí? Každopádně…“ nezastíral Travolta.

Desítky let po Pomádě zůstali velmi blízkými přáteli, proto působilo jako šok, když před dvěma týdny absentoval na státní tryzně v australském Melbourne. On, který má vlastní letadla, s nimiž může po světě létat, jak si zamane! Neposlal dokonce ani žádnou zdravici...

Teď vyšlo najevo, že za to může hereččin manžel, obchodník John Easterling (78), za kterého se provdala v roce 2008. Tomu totiž vadil blízký vztah, jaký s Travoltou Olivia měla. Prostě žárlil!

S informací přišel web Woman‘s Day, který se odvolává na svůj nejmenovaný zdroj z hereččiny rodiny. „Vadilo mu, jak Travolta o Olivii často veřejně láskyplně mluvil, i jak emotivními vzkazy se s ní loučil,“ píše se na stránkách.

Čím ho popudil?

Travoltův instagramový post z 8. srpna 2022:

„Má nejdražší Olivie, udělala jsi život nás všech o tolik lepším. Tvůj dopad byl neuvěřitelný. Tak moc tě miluju. Jednou se tam potkáme a budeme zase všichni spolu. Od první chvíle, kdy jsem tě uviděl a navždy tvůj Danny, tvůj John!“

Video
délka: 01:11.96
Video se připravuje ...

Karlovy Vary: Jaký film by chtěl John Travolta natočit ? Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
55 fotografií