Hvězda komedií Maturitní ročník, Podfukářky nebo No není to romantika? Rebel Wilsonová se s princem Harrym (38) a Meghan Markleovou setkala na jisté recepci v Santa Barbaře v Kalifornii. 

Ačkoli si princ na své manželce mnohokrát pochvaloval její milé chování, vřelost a přívětivost, zkušenost Wilsonové je skoro opačná. „Harry nemohl být milejší. Zato Meghan tak fajn nebyla – nebyla moc přívětivá,“ popsala herečka své dojmy.

„Moje máma se jí jako správná Australanka ptala na trochu neslušné otázky, jako třeba kde má děti. Řekla jsem jí: ,Mami! Na takové věci se jí neptej!'“ prozradila Wilsonová. Moderátor Andy Cohen následně poznamenal, že možná právě proto si Meghan držela takový odstup. 

„Možná. Možná si říkala, ,Kdo jsou tihle otravní odsouzenci z Austrálie?!'“ reagovala komička s humorem sobě vlastním. 

Že jsou otázky na děti nevhodné, si zřejmě Wilsonová nyní uvědomuje ještě víc, než kdy dřív. V listopadu roku 2022 totiž přivítala na světě své první dítě, dceru Royce Lillian. A do rodinného života se patrně rozhodla skočit naplno: 19. února oznámila zásnuby s partnerkou, návrhářkou litevského původu Ramonou Agrumovou (37). 

Video
délka: 41:04.04
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho pdc, blp, Červený Chebotareva

Fotogalerie
52 fotografií