Slavný komik, jehož postelí prošla celá řada slavných krásek, od mladičké Kaii Gerberové (21) přes Kate Beckinsaleovou (49) a Emily Ratajkowskou (31) až po Kim Kardashianovou (42), na sobotní noc nejspíš hned tak nezapomene. Společně se svou aktuální přítelkyní, herečkou Chase Sui Wondersovou (26), měli totiž vážnou autonehodu a z luxusního mercedesu Peta Davidsona zbyl jenom rozdrcený vrak.

Nedlouho poté, co si nový celebritní páreček užil dovolenou na Havajských ostrovech, bok po boku se zúčastnili předávání cen Kids' Choice Awards v Los Angeles. Cestou domů však ve čtvrti Flats v Beverley Hills, zhruba kolem 23:00, ve vysoké rychlosti bourali. Ačkoliv vyšetřování incidentu stále probíhá, je prozatím jasné, že Pete v jistém okamžiku ztratil kontrolu nad vozidlem a to doslova vyletělo ze silnice.

Video
délka: 00:37.90
Video se připravuje ...

Patrasová a Slováček bourali: Narazili do stojícího vozu a betonového zátarasu aktu.cz

Auto narazilo nejprve do požárního hydrantu, poté jenom těsně minulo strom a nakonec se zastavilo nárazem do nejbližšího domu. Podle medializovaných informací se naštěstí nikomu nic nestalo - a to ani uvnitř bavičova automobilu, ani v domě, do kterého Davidson takhle neomaleně „zaparkoval“. Policie rovněž vyloučila, že by byl šofér pod vlivem alkoholu nebo drog, a Davidson nebyl dosud z ničeho obviněn.

Možná zaúřadovala únava - z Havaje do LA je to přece jen 5 hodin letu a on ihned po návratu spěchal na akci... Snímky zachycující současný stav vozu i pocuchaný dům s rozrytým trávníkem každopádně dávají tušit, že rozhodně nešlo o malý „ťukanec“ - a že komika a jeho půvabnou přítelkyni s čínskými kořeny, s níž se poznal při natáčení černé komedie Hádej, kdo je vrah, dělily od velké tragédie pouhé vteřiny. 

Fotogalerie
69 fotografií