Jane Schnecková má jasno: Se smrtí jejího syna Aarona je to o poznání složitější, než se policie veřejnosti snaží namluvit! Podle matky slavného zpěváka se policii hodila jeho drogová minulost a psychické problémy – případ mohli snadno uzavřít a „mít ho z krku“. Skutečnost je ale podle Jane mnohem komplikovanější a synova smrt podle ní žádná nehoda nebyla... 

Obviňovala syna a dceru

Jane od Aaronova úmrtí (5. listopadu 2022) sdílí příspěvky na svém facebooku, ve kterých poukazuje na různé nesrovnalosti v případu. Poněkud překvapivě zprvu obviňovala hlavně svého syna Nicka (43) a dceru Angel (35). 

„Angel a Nick věděli, že Aaron potřebuje pomoct. Co udělali? Očividně měli dost peněz, aby mu pomohli, ale rozhodli se jít cestou svého ideálního ,hollywoodského' života a všechno ignorovali,“ pustila se například do svých dětí v lednu. Nakonec se ale usmířili a prý jsou nyní všichni na jedné lodi.

Výhrůžky smrtí

Podle Jane Aaronovi spousta lidí vyhrožovala a chtěla ho odstranit. Například drogoví dealeři... Šlo podle ní hlavně o peníze. 

Fotky z „koupelny smrti“

O vraždě svého syna je natolik přesvědčená, že 1. března dokonce zveřejnila na svém facebooku necenzurované fotografie z místa činu, na kterých je podle ní řada stop. 

„Proč jsou ty ručníky perfektně složené? Když ho Betty (hospodyně, pozn. red.) měla vytáhnout z vany a dávat mu první pomoc?“ nechápe například. Kritizuje také fakt, že policie místo činu neuzavřela a kdokoli mohl chodit dovnitř i ven.

Fotky jsou pouze pro otrlé. Je na nich vana, ve které zpěvák zemřel, jeho oblečení všude poházené a na podlaze louže tekutin, které zřejmě stekly z jeho mrtvého těla, když ho vytáhli z vany. 

„Pořád se snažím dosáhnout pořádného vyšetřování smrti mého syna. Proto s vámi chci sdílet tyto fotografie z místa jeho smrti, protože to koroner smetl ze stolu jako neúmyslné předávkování. Nikdy to nevyšetřovali jako možné místo činu, kvůli jeho drogové minulosti,“ oznámila a dodala, že fotky nepořídila policie. „Aaron dostával hodně výhrůžek smrtí a spousta, spousta lidí se snažila ztrpčit mu život,“ tvrdí matka. 

Jane doufá, že některé odpovědi přinese zpráva z toxikologie, jakmile bude hotová. Mohla by podle ní ale také vytvořit mnoho nových otázek. 

Video
délka: 01:45.77
Video se připravuje ...

U soudu s vrahy krásné modelky zazněly otřesné detaily. Instagram

Fotogalerie
81 fotografií