Policie byla podle webu telefonicky upozorněna, že Carter se zřejmě utopil. Na místo byli každopádně vysláni i detektivové z oddělení vražd. Jestli něco zjistili, ale není jasné.

Aaron se proslavil koncem 90. let jako popový zpěvák, když vydal čtyři studiová alba. Debutové album vydal v roce 1997, když mu bylo pouhých 9 let. Prodalo se ho milion kopií. Druhé album, nesoucí název Aaron's Party, bylo dokonce trojnásobně úspěšné.

Aaron také jezdil na turné s Backstreet Boys v době jejich největší slávy. Jeho starší bratr Nick byl ostatně součástí této nesmírně populární chlapecké kapely. Později AC, jak sám sebe označoval, přešel od popu k rapu a jeho popularita dál rostla. A rostly také jeho problémy - zejména ty s požíváním návykových látek. Opakovaně musel vyhledávat pomoc odborníků. Byl také otcem. Jeho malý syn tak přišel o tátu.

Letos v únoru to bylo 10 let, kdy za nevyjasněných okolností zemřela Aaronova sestra Leslie, které bylo teprve 25 let. „Naše rodina truchlí a je to čistě rodinná záležitost. Ztráta naší milované sestry, dcery a vnučky Leslie Carterové se nás hluboce dotýká. Požadujeme proto maximální soukromí v této těžké době,“ učinila tehdy prohlášení rodina. O příčině úmrtí ani písmenko. Leslie měla v době smrti tříletou dceru Alyssu Jane Ashton.

Stejně jako Nick a Aaron se věnovala hudbě. Její píseň Like Wow! byla dokonce vybrána v roce 2001 na soundtrack k animovanému filmu Shrek.

Fotogalerie
16 fotografií