Znají se už dlouhé roky, prý od festivalu v Cannes v roce 2006. Příběh jejich lásky se ale začal psát až loni na jiném festivalu. A to ve francouzském Lyonu, kde organizátoři vybrali Moniku, aby předala Burtonovi ocenění za celoživotní dílo.

Stačilo pár hlubokých pohledů, obřadní polibek a... Burton byl nenávratně ztracen! A on ji možná uhranul vtípkem: „Za celý svůj život jsem nikdy necítil tolik lásky jako dnes večer. Vítejte na nejlepším pohřbu, jaký jsem kdy měl!“

Od té doby se prý s Monicou intenzivně vídají a dokonce se dokonce nechali vidět při vášnivých polibcích přímo na odchodu z valentýnské večeře.

Bellucciová je dvakrát rozvedená a má dvě děti. Po druhém rozvodu (s hercem Vincentem Cassellem, 56) údajně chvilku zkoušela štěstí i v lesbickém vztahu, jejím posledním známým partnerem byl model a sochař bohémského vzezření Nicolas Lefébvre (40).

Tim Burton: Mistr fantazie

Jeden z nejosobitějších režisérů dnešního Hollywoodu, jehož proslavily jeho originální a vizuálně nápadité filmy kombinující často prvky fantasy, hororu a komedie. Mezi jeho nejznámější filmy se řadí Beetlejuice, Batman, Střihoruký Edward, Mars útočí!, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu anebo Alenka v říši divů. Jeho dvorním hercem je Johnny Depp.

Video
délka: 01:46.60
Video se připravuje ...

Trailer: Alenka v říši divů Falcon

Fotogalerie
42 fotografií