O téměř 30 let mladší partnerka Brada Pitta je sice v očích zákona stále vdaná za herce Paula Wesleyho, ten nyní ale po pěti letech manželství a necelý rok po konci vztahu podal oficiální žádost o rozvod. A Brad tak má volnou cestu. 

Rozvod je spojil

Jak zjistil Daily Mail od zdrojů blízkých páru, Brad je své lásce během rozvodového řízení velkou oporou. „Během posledních několika měsíců se velmi sblížili,“ uvedl jeden ze zdrojů. Herec má sám koneckonců bohaté zkušenosti z bouřlivého konce manželství s Angelinou Jolie Voightovou. 

Hvězdy filmu Pan a paní Smithovi spolu vychovávaly rovnou šest dětí, které se při rozvodu staly velkým tématem. Podle Angeliny je Brad agresivní násilník, a nepřála si proto, aby se s ratolestmi stýkal. Herec se však odmítal vzdát a o vztah s dětmi nadále bojuje... 

Partnerku představil dětem

Podle webu nyní Brad postupně seznamuje Ines se svými dětmi a názor jeho někdejší manželky ho přitom vůbec nevzrušuje. „Je to mezi nimi vážné,“ prozradil Pittův kamarád. „S většinou jeho dětí už se seznámila,“ dodal. 

„Co si o tom myslí Angie, to ho vůbec nezajímá. Vlastně chce, aby věděla, že je šťastný s někým jiným,“ uvedl kamarád. 

Netrápí ho ani manžel

Brada prý nijak netrápí ani Inesin stále ještě manžel Paul Wesley. Ten totiž zhruba ve stejné době, kdy se dal herec s Ines dohromady, začal randit s modelkou Natalie Kuckenburgovou (22). „Brada nezajímá, co si o něm Paul myslí, ani co si myslí o jeho vztahu s Ines,“ řekl zdroj. 

I když už je rozvod v plném proudu, vztah prý milenci nadále plánují držet stranou od veřejnosti. Po zkušenosti s Angelinou Jolie totiž Pitt chce prý hlavně klid. 

Video
délka: 02:56.96
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina Videohub

Fotogalerie
83 fotografií