Rihanna se vystoupením na Super Bowlu vrátila na světová pódia po téměř pětileté přestávce. Pro svůj comeback si přitom nemohla vybrat velkolepější příležitost. Jenom v USA finále sleduje odhadem na 100 milionů diváků, přičemž vrcholu dosahuje sledovanost utkání právě o poločasové přestávce, kterou vyplňuje přibližně 13minutová show považovaná za vrcholné představení amerického zábavního průmyslu.

Na pohyblivém pódiu zavěšeném vysoko nad hřištěm a postupně klesajícím k hrací ploše stadionu v arizonském Glendale 34letá zpěvačka v červeném overalu, obklopená taneční skupinou v bílém, zazpívala směs svých největších hitů: Bitch Better Have My Money, Diamonds nebo We Found Love. Fanoušci z celého světa se však nedočkali rappera Jay-Z, ačkoli byl údajně na stadionu spatřen. Superhit Umbrella zazpívala Rihanna sama a ne se svým hudebním partnerem.

Rihanna v červeném kostýmku odhalila těhotenské bříško a stala se tak vlastně i první těhotnou ženou v historii, která vystoupila o poločase Super Bowlu. Radostnou novinku nechala svět odhalit hned v úvodu vystoupení – stačilo malinko rozepnout zip svého úboru a pohladit si bříško.

Přitom si barbadoská kráska docela pospíšila. S rapperem, jenž si říká A$AP Rocky, přivítali na svět prvního syna v květnu 2022. Zanedlouho přibude ještě sourozenec. Novinku již Rihanna potvrdila magazínu People, ovšem detaily jako pohlaví miminka a podobně si nechává pro sebe. 

Super Bowl jako závazek

V minulosti obstaraly program Super Bowlu popové a rockové veličiny jako Lady Gaga, Beyoncé, Prince, Madonna nebo The Rolling Stones.

Hudební program je rovněž součástí předzápasové ceremonie. Herečka Sheryl Lee Ralphová dnes zazpívala song Lift Every Voice and Sing, který je považován za černošskou hymnu. Americkou národní hymnu před výkopem zapěl countryový zpěvák Chris Stapleton.

Video
Video se připravuje ...

Co dělala Rihanna po pražském koncertu? Rozjela mejdan v tramvaji! Blesk TV

Fotogalerie
169 fotografií