Richard Müller (61), zpěvák hitů jako Nebude to ľahké, Po schodoch nebo Srdce jako kníže Rohan, vyděsil všechny příznivce dvěma snímky na facebooku, na kterých bezvládně leží na nemocniční posteli obklopen pouze tichými věrnými společníky, jako jsou berle, ortéza a bažant. Lehké zděšení však zpěvák rychle rozptýlil.

"Tak jsem se na vás těšil a takto to dopadlo. Neuvidíme se nejméně 6 týdnů. Přeji vám pevné zdraví, protože to je to nejdůležitější. A děkuji MUDr. Almasimu a celému personálu nemocnice v Dunajské Stredě za skvělou péči. Váš Richard. Vážení příznivci," napsal na facebook. Šest týdnů bývá ale v životě leckterého hudebníka příliš dlouhá doba na to, aby to nějak zásadně neovlivnilo jeho kariéru. A opravdu. Slovenský zpěvák musel přistoupit k rušení koncertů.

"Po dvou týdnech léčby Richardovy zraněné nohy se ukázalo, že bude nutná operace. Vše proběhlo v pořádku a nyní začala fáze zotavení. Přípravy na letošní koncerty pokračují a již brzy oznámíme konkrétní termíny letošního turné s názvem BLACK LABUŤ BIELA VRANA tour 2023. Aktuální dva koncerty, které se měly uskutečnit tento víkend v Žilině a Nitře, se odehrají v těchto termínech: Žilina 18.4. Nitra 19.4. Děkujeme vám za pochopení a trpělivost," nepotěšila milovníky slovenské pop music osoba blízká Richardovi.

Video
délka: 03:11.56
Video se připravuje ...

Richard Müller: Divoká minulost plná závislostí Videohub

Fotogalerie
51 fotografií