Nestárnoucí Melanie Griffithová? No, ne tak docela. Hvězda filmů Podnikavá dívka či Prostě úžasná byla vyfocena v pátek odpoledne, když si užívala jízdu automobilem v ulicích Los Angeles - a na levé tváři měla velkou, na první pohled jasně patrnou jizvu, co se zdála být zašita nepříliš diskrétními stehy.

Co přesně se herečce stalo, to není prozatím jasné, jelikož mluvčí herečky to odmítl jakkoliv komentovat. Fanoušci ale mají dvě různé teorie. 

Ta nejčastěji omílaná pochopitelně zmiňuje plastickou operaci, konkrétně „vytažení“ kůže v obličeji. Bývalá manželka herce Antonia Banderase (62) se ostatně nikdy netajila svým blízkým vztahem k estetické medicíně, a její tvář nacpaná botoxem proti vráskám, kterou tu a tam ukáže na společenských akcích (naposledy 11. října na premiéře hororu Halloween končí), je přímo odstrašujícím příkladem pro všechny dámy, co se bojí stárnout přirozeně. Jenže to by nebyly jizvy tak moc viditelné... Tedy, pokud by se zákrok vydařil.

Video
Video se připravuje ...

Antonio Banderas v traileru k filmu Kůže, kterou nosím /Youtube/

Další teorie ovšem zmiňuje něco mnohem děsivějšího - možný návrat rakoviny kůže, se kterou Griffithová bojovala v roce 2018. Tehdy podstoupila dokonce operaci, nádor se jí vytvořil na nose a ona se pak ukazovala na veřejnosti s obvázanou tváří. Rakovinu tehdy popsala jako „děsivou věc, protože když jste herečka, jste závislá na svém obličeji. Ale uvědomuji si, že si na to jen musím dát náplast a je to v pořádku. Jen vypadám jako blbec,“ stýskala si. Zdraví by však mělo být přednější nežli dokonalý zevnějšek...

Fotogalerie
50 fotografií