Angelina Jolie Pittová od rozvodu s Bradem Pittem (59) žádnou velkou lásku nenašla. Zatímco její bývalý randí už s několikátou kráskou v řadě, Angelina se zatím soustředila hlavně na děti a na své charitativní projekty. Tomu je teď ale možná konec...

Fanoušek načapal hvězdu filmů Narušení nebo Gia během její návštěvy Londýna. Herečka zavítala do divadla Almeida na představení Tramvaj do stanice Touha, ve kterém si jednu z hlavních rolí – Stanleyho – zahrál její mladý herecký kolega Paul Mescal. Ten se má aktuálně oklepávat z rozchodu se svou snoubenkou, zpěvačkou Phoebe Bridgersovou (28).

Po představení si Jolie a Mescal zašli společně na kávu do divadelního podniku Almeida Café & Bar. Společnost jim dělala i hereččina dcera Shiloh (16). Podle svědka k sobě měli herci zjevně blízko a všichni tři si živě povídali. 

Člověk, který rande vyfotil, následně poslal svou fotku fanouškovskému instagramovému účtu věnovanému mladému herci @paulmescalpics, který ji nasdílel přes svá instastories. 

„Angelia Jolie si včera zašla na Tramvaj do stanice Touha a pak si spolu v Almeida Café dali kávu,“ informoval stručně popisek. 

Mescal strávil poslední dva roky s Phoebe Bridgersovou. Ta se ale minulý měsíc začala objevovat po boku písničkáře a komika Bo Burnhama (32), a vyrojily se tak zprávy o rozchodu. Že by mu zlomené srdce vyléčila Angelina?

Video
Video se připravuje ...

Angelina Jolie na Ukrajině: Sirény ji vyhnaly prchnout do bezpečí Lviv.Media, reuters

Fotogalerie
172 fotografií