Leonardo DiCaprio a Victoria Lamasová si vyšli na večeři do restaurace The Bird Streets Club v Hollywoodu a podle snímků, které získal web Daily Mail, si to náležitě užili. Po jídle nasedli do jednoho auta a společně odjeli. 

Victoria, která je dcerou herce Lorenza Lamase známého ze seriálu Odpadlík a herečky a Playboy Playmate za květen 1996 Shauny Sandové (51), dokonale zapadá do Leonardova „typu“ – krásná herečka je o 25 let mladší než on, má dlouhé hnědé vlasy a uhrančivý pohled. Okamžitě se proto rozjely diskuze, zda se nejedná o jeho novou přítelkyni.

Podle zdroje webu PageSix to tak ale není. „Sešli se na večeři se skupinou přátel. Ani neseděli vedle sebe,“ vyjasnil.

Leonardo DiCaprio je posledních několik měsíců spojován s modelkou Gigi Hadidovou (27), nejde prý ale o nic vážného a oba se stýkají i s jinými lidmi. 

„Chápe, že je máma, a snaží se jí proto časově přizpůsobit. Je to od něj moc milé,“ prozradil v minulosti zdroj časopisu People. Gigi – která má dvouletou dceru Khai ze vztahu se zpěvákem Zaynem Malikem (29) – je podle něj zamilovaná až po uši a Leo se chová jako pravý romantický gentleman. 

 

Video
délka: 02:18.30
Video se připravuje ...

Pravda o Titanicu: Video, které už vidělo 30 milionů lidí, vám otevře oči 

Fotogalerie
37 fotografií