Láska Jennifer Lopezové a Bena Afflecka si prošla mnohým. Na poprvé to nevyšlo a téměř dvacet let pak mohli jeden na druhého jenom vzpomínat... Nakonec to ale dobře dopadlo, opět k sobě našli cestu a konečně skončili až u oltáře.

A právě na jejich složitou historii odkazuje vzkaz, který Ben Affleck nechal vyrýt na zásnubní prstýnek pro Jennifer: „not.going.anywhere“ neboli „nikam neodejdu“. Stříbrný kroužek zdobí kamínek zelené barvy, kterou má zpěvačka nejradši. Jennifer přiznala, že tato slova dokonce inspirovala jednu skladbu na jejím novém albu This is me... Now, které oznámila 25. listopadu. 

Zpěvačka také prozradila, že jednoduchý vzkaz má pro manžele velký význam. Když se totiž po dvaceti letech dávali opět dohromady, podepisoval držitel Oscara své e-maily „Neboj, nikam nejdu.“

Prsten, který dnes Jennifer s láskou nosí, ale není první, který od Bena dostala. Když se poprvé zasnoubili přede dvěma dekádami, dostala od něj prstýnek s růžovým diamantem, na kterém bylo vyryto jednoduché „sing“, tedy „zpívej“

Dnešní manželé Affleckovi to poprvé dali dohromady v červenci roku 2002. Zásnuby oznámili už o několik měsíců později, v září 2003 svatbu ale oficiálně odložili a v roce 2004 přišel rozchod. 

Video
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez Videohub

Fotogalerie
247 fotografií