V lednu 2004 své první zasnoubení zrušili, před pár dny ale oznámili druhé kolo. Zpěvačka Jennifer Lopezová teď na svých stránkách popsala, jak ke druhé žádosti o ruku vlastně došlo.

„Představovali jste si někdy, že by se vám splnil váš největší sen?“ ptala se fanoušků, čímž prozradila, že o manželství s Affleckem už nějaký čas stála. „V sobotu večer na mém nejoblíbenějším místě na světě (v bublinkové koupeli) můj krásný miláček poklekl na jedno koleno a požádal mě o ruku,“ popsala zaláskovaná umělkyně s legendárním pozadím.

„Naprosto mě to zaskočilo, jen jsem se na něj dívala, smála se, brečela a snažila se pochopit, že se to po dvaceti letech děje zase celé znova. Došla mi slova,“ svěřila se. Affleck se jí pak měl zeptat, zda její dojatá reakce znamená „ano“. „Řekla jsem ANO, samozřejmě, že je to ANO,“ prozradila Lopezová.

Na začátku tisíciletí dostala zpěvačka od herce velký růžový diamant, letos obdržela skoro identický prsten s diamantem zeleným. Lopezová přiznala, že právě zelená je její nejoblíbenější barva, z prstenu je proto naprosto nadšená. „Zelená vždycky byla moje šťastná barva. A od teď už samozřejmě navždy bude,“ rozplývá se. Tak snad jim to napodruhé už vyjde!

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez

Video
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez Videohub

Fotogalerie
122 fotografií