Na obrazovkách jsme je roky vídali bok po boku a zdá se, že přátelství je pojilo i v soukromí. „Je hrozné slyšet o odchodu drahého přítele a kolegy Clarence Gilyarda. Skoro deset let jsme zažívali krásné chvíle během společné práce a oba jsme milovali, když jsme mohli přivádět padouchy před soud,“ napsal na facebook slavný Chuck Norris.

Ten v seriálu ztvárňoval hlavní roli a dodnes si ho lidé se seriálem spojují. Na internetu také koluje řada vtípků o tom, jak je Norris v podstatě neznčitelný. Jak je ale vidět, je to především člověk z masa a kostí, kterému je teď smutno.

„Mé myšlenky a motlitby míří k jeho ženě a dětem. Budeš hluboce chybět všem, kteří tě znali. Odpočívej v pokoji, příteli. Dokud se znovu nepotkáme,“ dodal ve svém vzkazu Norris. 

Také zveřejnil společnou fotografii s Clarencem přímo z natáčení. Oba se na snímku usmívají a vypadají spokojeně. Na instagramu pak zvolil černobílou variantu snímku.

Kromě Walkera si Clarence Gilyard zahrál i v seriálu Matlock či filmech Smrtonosná past a Top Gun. Zemřel ve věku 66 let a jeho skon potvrdila i nevadská univerzita, kde vyučoval filmové i divadení herectví.

Video
délka: 01:24.38
Video se připravuje ...

Chuck Norris v reklamě na T-mobile /YouTube/

Fotogalerie
36 fotografií