Hořkosladké chvíle nyní zažívá americká DJka Abby De La Rosaová, která má s moderátorem Nickem Cannonem dvojčata Ziona a Zilliona (15 měsíců)... a nově také novorozeného Zeppelina. Radost z narození miminka jí totiž možná trochu kalí fakt, že se na jejího životního partnera, někdejšího manžela královny vánočního hitu All I Want For Christmas Is You Mariah Careyové, minulý týden provalilo, že přivedl do jiného stavu i písničkářku Alyssou Scottovou (29). A i té už nezbývá mnoho času do porodu...

Není pochyb, že známý moderátor Nick Cannon patří k nejplodnějším mužům showbyznysu. Zatímco malý Zeppelin je jeho jedenáctou ratolestí, na cestě má dítko dvanácté. To však na sociální síti, kde oslavoval narození nejmladšího synka, nikterak nezmínil. „11. 11. 2022. Krásný den pro narození krásného Zeppelina! Mámo Abby, díky tobě to vypadá všechno tak snadné a bez námahy, ale já jsem ti navždy zavázán za tvou neúnavnou práci, úsilí a nezištnou lásku, kterou dáváš našim dětem,“ napsal na svůj instagram pyšný Cannon.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Mariah Carey na koncertě Youtube

„Je to krásná výsada, mít tak milující a duchovně nakloněnou maminku. Tvá odolnost a síla nezůstane bez povšimnutí. Sledovat tě, jak se usmíváš vzdor světovému šílenství i mému neustálému šílenství, je tak působivé. Neuplyne den, abych nebyl naplněn vděčností za veškerou tvou péči, slova podpory, laskavost a inspiraci. Děkuji! Jsi definicí neochvějného a ctnostného života a je mou trvalou povinností, abyste se ty i naše děti každý den cítily vážení a chránění,“ uzavřel moderátor dojatě.

Za chvíli už bude opravdu problém vyznat se v Cannonově potomstvu. V průběhu uplynulých let si totiž pořídil několik dětí s různými ženami – s výše zmiňovanou Careyovou má dvojčata Moroccana a Monroe (11). „Nevlastním žádnou z těchto matek. Vytváříme rodiny s cílem, abychom vytvořili nádhernou entitu,“ vyjádřil se k tomuto tématu již dříve. Není pochyb, že všechny jeho partnerky o sobě moc dobře ví, jde tedy o polyamorii. A vždy souhlasí s těhotenstvím. „To žena je vždycky tou, kdo učiní to rozhodnutí,“ zdůraznil mnohonásobný tatínek. 

Fotogalerie
30 fotografií