Pro dabéra a herce Bohdana Tůmu bylo setkání s jeho německým kolegou, hercem Erdoğanem Atalayem, premiérou, a to hned dvojitou „Za svou dabingovou kariéru jsem se až doposud se žádným hercem, kterého dabuju, nesetkal,“ prozradil Aha! Tůma. „Musím říct, že mě Erdoğan mile překvapil, protože to je velice skromný a příjemný člověk, je s ním sranda a je prostě úžasnej společník,“ rozplýval se ze společného setkání.

„Dokonce jsme tam spolu koukali i na nějaký díl a já jsem mu říkal, vidíš, jak dobře jsem tě nadaboval, teď si to poslechni v originále, jakej máš hovězí hlas,“ řekl v žertu Erdoğanovi Tůma a pokračoval: „Překladatelka mu to samozřejmě přeložila a on se jen smál.“ Prozradil vtipnou historku ze společného setkání a doplnil ještě „Takže mu říkám – no a nebýt mě, tak bys tady na festivalu dneska nebyl, protože já tě dabuju úplně úžasně!“

Dabéra udivilo, co má se zahraničním kolegou společného: „Pil kávičku a kouřil! Byl jsem překvapený, že kouří, což já teda taky, takže to máme společný,“ dodal s úsměvem spokojený Tůma.

První pilotní díl s názvem Bomby na 92. kilometru, který televize RTL odvysílala 12. března 1996, sledovalo 10 milionů lidí. Erdoğan se v seriálu Kobra 11 poprvé v roli vrchního komisaře Semira Gerkhana objevil až v jeho třetím díle. Nahradil svého předchůdce vrchního komisaře Ingo Fischera, který byl ve druhém díle zastřelen. Semir byl nejdéle se objevující postavou v seriálu Kobra 11.

Video
délka: 44:32.44
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Čeští Přátelé opět spolu. Nabídku na dabing nového dílu ještě nedostali! Jiří Marek

Fotogalerie
35 fotografií