Je snad za jejími návštěvami u psychologa stále trauma z rozvodu s Ondřejem Brzobohatým(39)? Za vším prý stojí těžké dětství. Rozená Slovenka Miss World 2006 se narodila jako Tatiana Sklenárová ve slovenské Trnavě.

S biologickým otcem se ale nevídala. Po rozvodu rodičů pak dětství prožila ve východočeském Opočně. „Biologický táta ke mně měl přístup jen občas a velmi omezeně, ale chápu, proč to tak muselo být, nedivím se tomu z dnešního pohledu,“ přiznala Kuchařová.

Po rozvodu rodičů přijala příjmení po otčímovi Kuchařová, aby se jí děti neposmívaly, že má jiné jméno než zbytek rodiny. Navíc ji vychovávali prarodiče, a přestože na ni byli hodní, v mládí procházela krušnými okamžiky. „Ty traumatické věci z dětství nebyly špatný základ, záleží na tom, jak se to člověk rozhodne zúročit,“ míní nejkrásnější dívka světa.

„Přiznat si vlastní slabost je přednost a je dobré mít k ruce terapeuta, který s vámi probírá vaše trápení nebo věci, které se vrací. Vždycky mě to posune dál,“ dodává. Kuchařová se v pořadu Povídej také přiznala, že v blízké době nevylučuje podstoupení regresní terapie. To je postup, kdy psychologové vedou pacienta pomocí sugesce nebo hypnózy k návratu, ke vzpomínkám či zážitkům z raného mládí, které mohou být příčinou vnitřního, nevědomého konfliktu a jeho současných obtíží.

V otevřeném rozhovoru přišla řeč i na téma jejího rozvodu s Ondřejem Brzobohatým. „Vdávala jsem se z lásky a bohužel jsem uvěřila iluzím,“ tvrdí. Osm společných let s muzikantem skončilo těžkým vystřízlivěním. „Do jisté míry je to pro mě životní zklamání, ale byla to zkušenost k nezaplacení,“ říká Taťána.

S láskou to ale nevzdává. „Jako každá žena velmi toužím po mateřství. Toužím si založit vlastní rodinu a patřit do ní, mít krásný domov,“ připouští Miss World 2006. V minulém týdnu Blesku exkluzivně odhalila, že již má novou známost, avšak zatím tají, kdo jí je.

Video
délka: 05:06.00
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Upřímná zpověď Taťány Kuchařové: Pracovali jsme na miminku a on mě podváděl s Písařovicovou! Markéta Reinischová

Fotogalerie
60 fotografií