Půvabná herečka Olivia Cookeová je aktuálně k vidění v prequelu Hry o trůny, tedy v seriálu Rod draka na HBO, kde ztvárňuje cílevědomou manželku stárnoucího krále Viseryse. Přestože na televizních obrazovkách je k vidění nejčastěji v nádherných róbách, jak se ostatně u šlechtičny dá očekávat, když tyto šaty svlékne, je to pohled, co mnohem více lahodí oku!

Kráska, známá mimo jiné také ze seriálu Jarmark marnosti či ze sci-fi Ready Player One: Hra začíná, nyní potěšila své příznivce tím, že nafotila žhavou reklamní kampaň na spodní prádlo, která nejednomu jejímu fanouškovi jistě vyrazí dech. 

„Skvěle padnoucí královně. Krajka a kůže jako dělané pro železný trůn,“ odkazuje na její roli Alicent z již zmíněného Rodu draka i slogan značky Savage x Fenty, co patří zpěvačce Rihanně (34).

Video
Video se připravuje ...

Drsný sex, krev, intriky a dračí oheň! Přichází Rod Draka HBO Max, idh

Zatímco barbadoský sexsymbol je nedlouho po porodu a své tělo na veřejnosti spíše zahaluje, Olivia s jeho odhalováním problém nemá. Je totiž pravdou, že se pyšní postavou skutečně božskou, a v síťovaném prádélku či v lesklém korzetu jaksepatří vyniknou její smyslné křivky. 

Olivia se mimochodem s Rihannou, která je návrhářkou tohoto lechtivého negližé, zná osobně - obě dámy si zahrály bok po boku v seriálu Batesův motel.

Fotogalerie
33 fotografií