Soukromí si herečka Ilona Svobodová vždy hlídala, a i když prožívala nelehké chvíle, rozhodně to nedávala znát, a už vůbec to nevytrubovala do světa. Stejně tomu je i v případě smrti muže, s nímž poslední roky prožívala šťastné chvíle. „Paní Svobodová je sama, přítel jí umřel,“ sdělil deníku Aha! zdroj z hereččina okolí.

Smutná událost měla Ilonu zasáhnout cca před dvěma měsíci. „Ano, je to pravda. Partner zemřel,“ potvrdila seriálová Jitka Farská ránu osudu. „Zbyly mi pouze vzpomínky a bostonek,“ dodala Ilona, která po boku sympatického Petra prožila krásné čtyři roky.

Svou lásku nikdy nedávali okatě najevo a i díky tomu je jejich společných snímků jako šafránu. Přesto ale stačilo Ilonu poslouchat, když o svém partnerovi mluvila – hned bylo jasné, že je zamilovaná až po uši. „Potřebuju intelekt, partnera, se kterým si můžu popovídat, když přijdu domů po představení, bavit se s ním o divadle, výstavách, světě kolem nás. A můj přítel to všechno splňuje,“ nešetřila chválou.

Video
Video se připravuje ...

Ilona Svobodová má nové tetování: Přineslo jí zdravotní problémy! David Turek, Jan Jedlička

Reinkarnace?

Hereččiným druhým manželem byl známý textař Petr Skoumal (†76), s nímž strávila mnoho krásných let a má s ním syna Filipa (35). Bohužel však autor nespočtu populárních hitů v září 2014 odešel do hudebního nebe a Ilona už ani nevěřila, že by ještě někdy mohla zažít opravdovou lásku. Než poznala Petra...

 „Někdy mám až pocit, že je reinkarnací mého manžela,“ svěřila Svobodová po provalení vztahu na adresu nového partnera v rozhovoru pro idnes.cz.

Fotogalerie
42 fotografií