Krásná Hailey Baldwinová, dcera hollywoodského herce Stephena Baldwina (56), už pár let působí v modelingu, kde platí za skutečnou ikonu. Nepatřila nikdy mezi stydlivky, co se nestydí nosit pořádné dekolty, i když její prsa nenarostla do XXL rozměrů. Ráda před objektivem předvádí své božské tělo, útlý pas a nekonečně dlouhé nožky. A kde příroda nedala do vínku vše potřebné, tam pomohou kliniky estetické medicíny - není tajemstvím, že si v minulosti nechala třeba "přifouknout" rty.

A teď se zdá, že "přifouknutý" byl i její hrudník! V uplynulých dnech se totiž manželka někdejšího teenagerského sex symbolu Justina Biebera účastnila jedné společenské akce, kam vynesla nádhernou róbu s výstřihem, jenž všem okolo nabídl pohled na její poprsí. A mnozí zůstali v šoku, protože na takové vybavení u ní není nikdo zvyklý. I na Instagramu, kam se Hailey pochlubila fotkami z akce, vyvolaly její vnady bouřlivé diskuse.

Video
Video se připravuje ...

Účes podle Hailey Baldwin: Naučte se konečně, jak si zaplést copánek u hlavy David Hanuš

Zatímco někteří žasli nad tím, jak je sexy, další se pustili do spekulací, zda Hailey náhodou nevyhledala služby plastického chirurga. Nezdá se jim, že by měla taková prsa jenom díky dobrému spodnímu prádlu a lichotivému střihu šatů. Jak je to tedy doopravdy, to uvidíme až časem, kdy se třeba zase nafotí v plavkách. Pak bude jasno.

Po loňské mini mrtvičce, kdy jí v mozku uvízla sraženina krve, si ale bude tato mladá žena dávat spíše pozor na své zdraví a nebude riskovat zcela zbytečnými operacemi...

Fotogalerie
52 fotografií