Leonardo DiCaprio není známý jenom díky filmovým megahitům, jako je Titanic, Vlk z Wall Street či Velký Gatsby, ale také svou slabostí pro půvabné a především mladé ženy. Často se o něm psalo díky vztahům s nejslavnějšími kráskami světa, které však nikdy neměly více než pětadvacet let. Poté, co se na veřejnost dostala informace, že se rozešel s Camilou Morroneovou, následovala další novinka z jeho soukromí – údajně již není sám. Podle všeho prý podlehl kouzlu okouzlující modelky Marie Beregové (22), která má ukrajinské kořeny.

Dvojice byla podle zahraničních médií spatřena bok po boku na párty v Saint Tropez, jež se konala v polovině léta. A rozhodně to prý nevypadalo, že jsou jenom kamarádi! Tmavovlasá kráska, která se sice narodila na Ukrajině, ale vyrostla ve Švýcarsku, údajně odcestovala do Francie nedlouho po rozchodu s manželem Ahmedem Masoudem Abdelhafidem (32), který má realitní a módní impérium v ​​Monaku. A podle všeho nezahálí, jelikož se jí ihned podařilo „zaháčkovat“ dalšího vlivného muže – a rovnou je to hollywoodská hvězda.

Video
délka: 02:04.11
Video se připravuje ...

Oscarová řeč Leonarda DiCapria: Globální oteplování je skutečné, varoval herec. Reuters

K Ukrajině má Leonardo velice blízko. I když on sám se narodil v Kalifornii, oba jeho rodiče jsou přistěhovalci – otec byl napůl Ital a napůl Němec, jeho maminka Němka s ruskými kořeny. A DiCapriova babička Yelena Smirnova pocházela z Oděsy na Ukrajině. Nedlouho poté, co Rusko zahájilo svou „speciální vojenskou operaci“, poslal ukrajinské vládě na vyjádření své podpory dechberoucích 10 milionů dolarů (necelých 245 milionů korun). Kromě toho nejednou ostře odsoudil válečné dění. S Mariou si tedy rozhodně mají o čem povídat...

Fotogalerie
88 fotografií