V únoru jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu a od té doby podstupuje chemoterapie. Operní zpěvačka však neztrácí úsměv z tváře a snaží se nad zákeřnou nemocí zvítězit. 

Před časem s maminkou stihla dovolenou v Itálii. „Skončila mi jedna těžká etapa a další začne. Mám za sebou už 14 chemoterapií a poslední dvě mám před sebou. Hlavní je být stále pozitivní a užívat si života plnými doušky. Byla jsem se svojí maminkou na dovolené, která bude na dlouhou dobu poslední. Buďme šťastní,“ netají se Janečková s tím, že tato dovolená pro ni byla o to vzácnější, že byla na jistou dobu opravdu poslední.    

Patricii za necelé dva měsíce čeká operaci prsu. I když takovou cestu životem zpěvačka nečekala ani v nejhorším snu, rozhodně se nehodlá vzdát.

Video
délka: 03:26.48
Video se připravuje ...

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Dnes slavím 24 let. Nikdy by mě nenapadlo, že se v tomto věku budu potýkat s rakovinou, ale život je nevyzpytatelný a má pro nás přichystaný plno překážek, se kterými musíme bojovat. Všem posílám spoustu pozitivní energie,“ napsala kráska na sociální síť a pochlubila se parukou. Pořídila si dlouhé blond vlasy, které měla i na dovolené. 

Přestože jsou chemoterapie náročné, snaží se zpěvačka dál pracovat. Společně s kolegy nechyběla na festivalu Smetanova Litomyšl. 

Fotogalerie
15 fotografií