Ke svatbě došlo během velmi intimního a pečlivě utajovaného obřadu v Las Vegas ve slavné bílé kapličce. Na rozdíl od Kourtney Kardashianové (43) a Travise Barkera (46) ale Lopezová s Affleckem brali věc vážně a dopředu si vyřídili všechny papíry. Jejich sňatek je tak legální. 

„Bylo to opravdu velmi, velmi malé. Prostě se chtěli vzít, tak se vzali,“ sdělil svědek z místa časopisu People. To koneckonců potvrdila na svých stránkách i sama Lopezová, která po svatbě přijala manželovo jméno – a stala se Jennifer Lynn Affleckovou. 

„Přesně, jak jsme to chtěli. Včera večer jsme letěli do Vegas, abychom vystáli frontu s ostatními páry na povolení k sňatku. Všichni jsme přijeli do světového hlavního města svateb za tím samým účelem. Za námi se objímali dva muži, před námi byl mladý pár, který jel čtyři hodiny autem z Victorville na druhé narozeniny své dcery,“ popsala zpěvačka. 

Svatební šaty z filmu

„Jen tak tak jsme to zvládli do kaple o půlnoci. Byli tak laskaví, že nechali otevřeno o pár minut déle a nechali nás vyfotit se v růžovém kabrioletu Cadillac, který kdysi patřil králi (ale kdybychom chtěli Elvise samotného, bylo by to za příplatek a navíc už byl v posteli),“ pokračovala.

Slavný pár si na svou veselku nepořizoval žádné opulentní róby ani jiné vymoženosti. Naopak to vzali dost skromně. „Takže s nejlepším svědkem, jakého byste si dokázali představit, šaty ze starého filmu a sakem z Benovy skříně, jsme si v malé kapličce přečetli navzájem své sliby a vyměnili si prstýnky, které budeme nosit do konce našich životů,“ napsala novopečená paní Afflecková, podle které se jednalo o nejlepší možnou svatbu, jakou snoubenci mohli mít. V kapličce měli prý dokonce Bluetooth, přes který si mohli pustit krátkou melodii na cestu k uličce.

„Měli pravdu, když říkali, že všechno, co potřebujete, je láska. Jsme moc vděční, že jí máme tolik v naší nové rodině s pěti úžasnými dětmi,“ rozplývala se. „Vydržte a možná se dočkáte nejlepšího momentu vašeho života v půl jedné ráno v tunelu lásky v Las Vegas, s vašimi dětmi a osobou, se kterou strávíte zbytek života,“ vzkázala ještě fanouškům a podepsala se novým jménem jako Jennifer Lynn Afflecková. 

Zpěvačka měla během obřadu jednoduché bílé šaty bez výstřihu a bez rukávů s mírně nabíranou sukní, herec měl černé společenské kalhoty, bílou košili, bílé sako a černého motýlka. Ráno po svatební noci se Jennifer vyfotila v posteli s úsměvem od ucha k uchu a se snubním prstýnkem na ruce. 

Svatba po dvaceti letech

Jennifer Lopezová a Ben Affleck poprvé tvořili pár již v letech 2002 až 2004. Už tehdy požádal Affleck Lopezovou o ruku, k oltáři ale tenkrát nedošli a rozešli se ještě před svatbou. Opět se dali dohromady až po téměř dvaceti letech loni v červenci. Letos v dubnu znovu oznámili zasnoubení. 

Video
délka: 02:11.72
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez Videohub

Fotogalerie
91 fotografií