Kourtney Kardashianová a Travis Barker se netají tím, že by si navzdory tomu, že už oba překročili čtyřicítku, rádi pořídili společné miminko. Bohužel, v páté dekádě už to s početím bývá o něco složitější než ve dvaceti. A s problémy se potýkají i Kardashianová a Barker. 

Nejstarší sestra ze slavného klanu již v minulosti přiznala, že láduje do svého těla hormony. Místo kýženého výsledku ale jen tloustne, a dokonce si prochází předčasnou menopauzou. „Léky, které mi dávali, mi přivodily menopauzu. Doslova menopauzu,“ prozradila v novém pořadu The Kardashians na Hulu, který nahradil reality show Držte krok s Kardashianovými.

Vedle léků ale Kourtney obdržela i skutečně zvláštní radu. V reality show přiznala, že jí jeden z doktorů doporučil, aby pila sperma svého manžela! A to alespoň čtyřikrát týdně. Má to prý pomoci s hladinou hormonů štítné žlázy.

„Nepamatuji si, co řekl, jestli to bylo nízko, nebo vysoko,“ poznamenala Kourtney o svém posledním vyšetření u lékaře. „Ale řekl nám, no, řekl mi, že věc, která tomu pomůže, je pití [Travisova] semena čtyřikrát týdně.“ Ačkoli je rada spíše úsměvná, manžel Kardashianové ji značně uvítal. „Miluji toho doktora,“ řekl se smíchem. 

Manželé se ale radou nakonec zřejmě neřídili. Místo toho se pustili do očisty podle ájurvédské expertky Marthy Sofferové, která vyžaduje, aby se pár na čas zdržel cvičení, sexu a kofeinu.

Video
Video se připravuje ...

Outfity stylové čtveřice z rodiny Kardashianových youtube.com/Fashion Style/BPŽ

Fotogalerie
210 fotografií