Slavný americký miliardář Rupert Murdoch se s bývalou supermodelkou Jerry Hallovou, ex-partnerkou frontmana Rolling Stones Micka Jaggera (78), oženil během skromného svatebního obřadu v centru Londýna v březnu 2016. Podle zahraničních médií informace o rozchodu manželů upřímně zaskočila jejich okolí, a ani Murdoch, ani Hallová se prozatím k informaci, kterou jako první zveřejnil deník The New York Times, nevyjádřili.

Tento rozvod bude pro Murdocha již čtvrtým v řadě. Poprvé byl ženatý v letech 1956 až 1967, kdy se stal manželem australské letušky Patricie Bookerové. Od roku 1967 žil 32 let s novinářkou Annou Mannovou (77) ze Skotska, a po ní si vzal čínskou podnikatelku Wendi Dengovou (53). S tou tvořil pár do roku 2013. Pro Hallovou to bude rozluka třetí. Murdoch a Hallová měli podle BBC ze svých manželských svazků dohromady deset dětí, společně ale žádné.

VIDEO: Jak trénuje Mick Jagger. 

Video
délka: 00:38.55
Video se připravuje ...

Jak trénuje Mick Jagger. youtube.com

Ukončení manželství pravděpodobně neovlivní vlastnickou strukturu podniků, ve kterých má Murdoch podíly. Jeho společnost kontroluje velká média v USA a v Británii - ve Spojených státech je to televize Fox News a Wall Street Journal, v Británii listy The Sun a The Times. Murdoch má nad nimi moc díky rodinného trustu.

Fotogalerie
28 fotografií