Jessica Alvesová, která ještě relativně nedávno bývala mužem, změnu pohlaví oznámila v lednu 2020, je se svým vzhledem velmi spokojená. Nasvědčuje tomu fakt, že se velmi ráda fotí a ani trochu se při tom nestydí.

Ostatně plastičtí chirurgové si na ní dali velmi záležet, vymodelovali jí i vagínu, kterou prý už náležitě ozkoušela. Odmítli jí ale udělat další plastiku prsou, protože už by to nebylo hezké a její bradavky by nepřirozeně trčely do stran. Nechala si tedy alespoň upravit zadeček, ale ani to ji neuspokojilo.

Vadí jí její hlas, který stále zní spíše jako hlas muže. Rozhodla se tak pro operaci hlasivek, aby její hlas zněl něžně a žensky. A vzhledem k tomu, kolik už má za sebou plastických operací, je její rozhodnutí více než pochopitelné. Vydala se tak do Bangkoku, kde se rozhodla svěřit do rukou tamních odborníků.

Snad bude s výsledkem zákroku spokojená a dá svým fanouškům možnost kromě jejího sexy těla obdivovat i její nový hlásek. Možná na svém OnlyFans účtu kromě erotických fotografií začne vydělávat i díky videím, to ukáže čas.

Video: Jak na tom byl umělý "Ken" Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze?

Video
délka: 02:30.55
Video se připravuje ...

Jak na tom byl umělý Ken Rodrigo, současná Barbie Alvesová s penisem po operaci v Praze? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
81 fotografií