Léa Seydouxová, francouzská kráska, která zazářila v několika posledních "bondovkách", rozhodně nepatří mezi cudné herečky. Vlastně by se dalo říct, že je pro ni slovo "stud" docela cizí. V její filmografii naleznete jenom málo snímků, v nichž by se neodhalila - v historickém filmu Sbohem, královno, například ukázala svá ňadra, v dramatu Grand Central zase při erotické scéně své tělo docela nahé, včetně klína, a v romantickém snímku Život Adele dokonce předvedla nejednu divokou lesbickou soulož.

Další pastvou pro dychtivé oči jejích fanoušků je aktuálně uváděný snímek Klam (Deception), filmová adaptace stejnojmenného románu Philipa Rotha (†85). Tam Lée totiž scénář předepisuje mnoho peprných momentů. Příběh popisuje komplikovaný milenecký vztah stárnoucího ženatého Američana, co žije v Londýně, a mladé Angličanky, která sice trpí v manželství bez lásky, ale nedokáže jej ukončit kvůli svému malému dítěti. Životy obou postav se postupně odhalují během jejich rozhovorů před a po milování.

VIDEO: Premiéra filmu Není čas zemřít. Jaké šaty se objevily na červeném koberci?

Video
Video se připravuje ...

Premiéra filmu Není čas zemřít. Jaké šaty se objevily na červeném koberci? Profimedia

Léiným hereckým partnerem se pro tento film, v němž o erotiku rozhodně v tomto filmu nebude nouze, stal Denis Podalydès (59), francouzský herec a scenárista řeckého původu, jenž je o 23 let starší než ona. Kontrast mezi milenci tak bude opravdu výrazný - jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Fotogalerie
35 fotografií