Kde jsou ty doby, kdy se jeho tělu přezdívalo hora svalů! V akčních snímcích se rád a často odhaloval. Ale s tím je zřejmě konec, pokud nehubne kvůli roli záměrně. Spíš to naznačuje nějakou nemoc. Nebo starosti?

V roce 2010 skončil ve vězení za daňové úniky a ven se dostal v roce 2013. Wesley Snipes po návratu z vězení pochopil, že jeho příznivci na něj názor nezměnili. „Musel jsem zjistit, jestli jsem ztratil na popularitě. Ukázalo se, že ne. Vězení a herectví jsou dvě oddělené věci a publikum si mé práce cení stále stejně,“ vysvětlil herec, který se snaží vystoupat znovu na vrchol a jeho posledním snímkem je Cesta do Ameriky 2.

VIDEO: Skandál na Oscarech! Will Smith napadl Chrise Rocka!

Video
Video se připravuje ...

Skandál na Oscarech! Will Smith napadl Chrise Rocka! Reuters

Hvězda snímku Blade nechyběla na hvězdném předávání cen Oscar. Zvolil monochromatický komplet ve fialovém odstínu, měl vypasované sako, košili na knoflíky, formální motýlek a místo klasických kalhot měl šortky a pod nimi leginy. Wesley doplnil svůj módní outfit párem lesklých černých vysokých tenisek a několika kousky masivních stříbrných šperků. Svůj vzhled vylepšil krásnou květinovou jehlicí do klopy a jednoduchými kruhovými náušnicemi. 

A právě padnoucí oblek odhalil jeho štíhlou postavu, v obličeji měl propadlé tváře a vystouply mu lícní kosti.

Fotogalerie
67 fotografií