Nejdřív se navzájem utěšovali v objetí, pak přišla žaloba. Manžel zastřelené kameramanky Halyny Hutchinsové prozradil, co změnilo jeho názor a proč už si nemyslí, že je Alec Baldwin jen další obětí tragického incidentu z natáčení westernu Rust. 

Všechno změnil rozhovor, ve kterém se k tragédii Baldwin vyjádřil pro ABC. Po poslechu jeho slov se Hutchinsův přístup k herci značně změnil. Baldwin totiž odmítl, že by za smrt kameramanky nesl jakoukoliv odpovědnost. 

„Představa, že člověk, který drží zbraň a způsobí výstřel, není zodpovědný, mi přijde naprosto absurdní,“ svěřil se nyní Hutchins v rozhovoru pro TODAY, jaké pocity v něm Baldwinova slova vyvolala. 

Hutchins 15. února podal na Baldwina a další osoby žalobu. Ke smrti jeho manželky podle jeho mínění vedla snaha ušetřit, nepozornost a lehkomyslnost mnohých osob. Že by podmínky na place nebyly bezpečné, Baldwin jako jeden z producentů filmu odmítá.

Nakonec to ale není zdaleka jen Baldwin, koho Hutchins za smrt své ženy viní. „Bezpečnost manipulace se zbraněmi nebyl jediný problém na place. Byla porušena řada běžných pravidel z branže a existuje několik různých viníků,“ uvedl vdovec. 

VIDEO: Tady se to stalo: Alec Baldwin zastřelil kameramanku a postřelil režiséra

Video
délka: 01:32.68
Video se připravuje ...

Tady se to stalo: Alec Baldwin zastřelil kameramanku a postřelil režiséra. reuters

Fotogalerie
82 fotografií