Hollywoodský herec a hvězda filmu Titanic Leonardo DiCaprio (47) se už podruhé snaží prodat svou luxusní historickou vilu ve čtvrti Los Feliz v kalifornském Los Angeles. V roce 2018 ji koupil od skladatele Mobyho (56), už loni v létě se ji ale poprvé pokoušel prodat. 

Tehdy za ni chtěl 5,75 milionu dolarů, tedy asi 125 milionů českých korun. Kupce tehdy nenašel, a tak teď zkouší druhé kolo. Mezitím slevil o téměř 20 milionů. Aktuálně za historický komplex požaduje 4,9 milionu dolarů, tedy asi 106 milionů korun. Stále by ale na prodeji vydělal - sám ji před lety pořídil za nepatrně méně. 

Vila byla postavena v roce 1926 v tradičním stylu s vysokými stropy, během let byla ale renovovaná, takže dnes nabízí poměrně moderní bydlení s velikými, světlými místnostmi.

V budově jsou tři krby, prostorná kuchyně spojená s jídelnou, formální jídelna a jedinečný obývací pokoj, který volně přechází ve venkovní posezení u bazénu. V prvním patře jsou dvě veliké ložnice s mramorovými koupelnami a velkou šatnou, k jedné je navíc připojena speciální místnost na jógu. Vilu obklopují vzrostlé stromy, takže působí, jako by se nacházela v lese. Zeleň navíc zajišťuje obyvatelům naprosté soukromí. 

VIDEO: Pravda o Titanicu: Video, které už vidělo 30 milionů lidí, vám otevře oči

Video
délka: 02:18.30
Video se připravuje ...

Pravda o Titanicu: Video, které už vidělo 30 milionů lidí, vám otevře oči 

Fotogalerie
82 fotografií