Bývalá manželka Toma Cruise Katie Holmesová svou dceru Suri jen tak neukazuje. Dítě slavných rodičů se těší obrovskému zájmu médií i veřejnosti již od svého narození, Holmesová ji tak raději drží spíš stranou.

Když byla Suri miminko, celá rodina se objevila na obálce časopisu Vanity Fair, pak ale jako by zmizela ze světa. Žádné veřejné instagramy, fotky z akcí nebo slavní přátelé... Na rozdíl od jiných potomků slavných rodičů byla Suri k vidění maximálně na fotkách paparazziů. 

Jak mladá dívka roste, je ale k vidění čím dál častěji. Teď fotografové zachytili matku s dcerou při procházce ulicemi podzimního New Yorku. Zatímco Holmesová se zahalila do dlouhého hnědého kabátu, Suri oblékla manšestrovou bundu s kožešinkou. Už teď je jasné, že se Suri své mámě podobá čím dál víc a postupně roste v její kopii. 

Zásnuby po sedmi týdnech

Cruise a Holmesová začali tvořit pár v roce 2005. Po pouhých sedmi týdnech se zasnoubili a v roce 2006 se jim narodila dcera Suri. Na výročí své první schůzky se v listopadu 2006 na zámku Odescalchi v Itálii vzali. 

Vztah byl ale podle herečky utrpením a v červnu roku 2012 požádala o rozvod. Velký vliv na to měla mít právě Cruisova milovaná scientologie. 

VIDEO: Herec Tom Cruise na svatebním večírku předvedl své taneční umění

Video
Video se připravuje ...

Herec Tom Cruise na svatebním večírku předvedl své taneční umění Youtube.com

Fotogalerie
136 fotografií