Interpretka hitů Anywhere, Poison či Let You Love Me nepatří mezi ženy, které by měly problém s odhalováním svého těla. Naopak, zdá se, že slovo „stud“ je pro ni docela cizí. Je ovšem pravdou, že se nemá zač stydět – příroda ji obdařila pevnou postavou a pěknými ňadry, co jí tu a tam vypadnou z plavek či z podprsenky (a jako na potvoru zrovna v momentě, kdy je poblíž nějaký novinář), anebo je vůbec spodním prádlem nekrotí a fotí se „nahoře bez“.

Svůdná zpěvačka Rita Ora, která v roce 2009 zazářila v pěveckém pořadu kanálu BBC nazvaném Eurovision: Your Country Needs You, je zkrátka synonymem smyslné živelnosti. Vyznává, jak je dnes skoro trendem, polyamorii, tedy lásky a současné vztahy s více lidmi najednou. Často se ukazuje ve trojici s režisérem Taikou Waititim (46) a herečkou Tessou Thompsonovou (38), která si zahrála ve Waititiho snímku Thor: Ragnarok.

VIDEO: Trailer ke snímku Thor: Ragnarok

Video
Video se připravuje ...

Film podle komiksu vydavatelství Marvel s názvem Thor: Ragnarok Falcon

Na nejžhavější fotky této krásky se můžete podívat do naší galerie, vybrali jsme skutečně jenom ty nejpovedenější. Ať už ty pózované, anebo ty paparazzi, tahle talentovaná kočka zkrátka má co nabídnout… A nejenom, co se hudby týče!

Fotogalerie
47 fotografií