Ale ne všem je její nahota po chuti. „Soustředíš se až příliš sama na sebe a na to, jak vypadáš. Ve svém věku by ses měla koupat v lásce svých dětí a vnoučat místo toho, abys cestovala po celém světě, předváděla se polonahá a chovala se jako šestnáctka. Přestěhuj se blíž ke svým dětem a vnoučatům a začni žít pro jiné,“ napsal jí do komentářů jeden z sledujících. 

Jeho drsný názor se Pořízkové dotkl a okamžitě zareagovala. „Stále si spousta lidí myslí, že ženy jsou majetek. Že jakmile zastavíme chov, měly bychom být v důchodu, abychom poskytovaly potravu pro ostatní. Je mi 56 a žiju svůj nejlepší život. Po životě stráveném péčí o druhé se konečně dostávám k tomu, že dělám, co chci. Jistě, mohu také plést, péct a vyhřívat se v teplé záři mé rodiny při vzácné příležitosti, kdy mě potřebují, ale také se mohu vyhřívat v záři tropického slunce, milenecké náruče a zde i báječného světla.“ 

VIDEO: Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná  

Video
délka: 02:41.28

Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná. Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

Pavlína má ve svém věku skvělou postavu, kterou by jí nejedna dvacítka mohla závidět. Proto je i častým objektem pro nafocení nahých fotek. 

„Zveřejňuji bikiny a nahé fotky, protože se konečně cítím dobře ve své kůži. Nedělám to pro komplimenty nebo lajky (i když jsou opravdu moc pěkné). Dělám to, protože vidíte tisíce obrázků mladších žen ve stejných situacích. To je to, na co jste zvyklí. Nikdo jim neříká, aby se oblékly. Podle jakého řádu je v pořádku dívat se na nahé dospívající, ale ne na zralou ženu?“ ptá se topmodelka. 

„Starší ženě je povolena moudrost, humor, trpělivost – ale ne smyslnost. Ne sexy. Toto je hlavní společenské tabu, což je přesně důvod, proč zveřejňuji to, co zveřejňuji. Je mi sice 56, ale jsem stejně plně ženou jako před třiceti lety, ve skutečnosti bych tvrdila - ještě víc,“ netají se česká kráska. 

Fotogalerie
61 fotografií