Hollywoodská hvězda Liv Tylerová, dcera slavného rockera Stevena Tylera (73), a nejlepší přítel exfotbalisty Davida Beckhama (46) Dave Gardner se po sedmi letech rozešli. Britský deník The Sun uvádí, že herečka, kterou celosvětově proslavila role odvážné elfky Arwen ve fantasy sáze Pán prstenů, se přestěhovala zpět do Los Angeles, zatímco Beckhamův obchodní partner Dave zůstává v Londýně, kde spolu dvojice dosud žila. Dvojice se údajně rozešla už v březnu letošního roku, důvodem k rozchodu jim prý mělo být vzájemné odcizení. Kvůli široké veřejnosti to však tajili.

Pár, o jehož rozchodu se říká, že proběhl ve „zcela přátelské atmosféře“, bude i nadále společně vychovávat syna Sailora (6) a dcerku Lulu (5). „Dave a Liv spolu strávili celý první lockdown a jako rodiče jsou skvělý tým. Ale bohužel se odcizili jeden druhému a stále více a více žili oddělené životy. Oba se totiž chtěli zaměřit na svou kariéru – ona na herectví a na produkci, Dave zase chtěl řídit jenom svůj byznys a pracovat na Beckhamově fotbalovém projektu Inter Miami,“ cituje The Sun zdroj z jejich blízkého okolí, jenž je do dění v jejich rodině zasvěcený.

VIDEO: Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Video
Video se připravuje ...

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) Youtube.com/DVDpremiery.cz

Dave, který vyjednává Beckhamovy komerční smlouvy, byl dříve ženatý s herečkou Daviniou Taylorovou (43), z níž se postupem času stala wellness guru a návrhářka interiérů. Rozvedli se v roce 2010, o čtyři roky později se poznal s Liv. Společně pak žili dlouhých sedm let v Cotswolds, v domě, jenž sousedí s vilou Beckhamových. Liv se zase v roce 2008 rozvedla s hudebníkem Roystonem Langdonem (49). Ani jeden z nich nepřišel do nového vztahu bez závazků – Liv měla z předchozího manželství syna Mila (16), Dave syna Greye (14).

Fotogalerie
44 fotografií