Hvězda televizní reality show Keeping Up with the Kardashians (Držte krok s Kardashianovými), která se nedávno objevila coby moderátorka v populárním pořadu Saturday Night Live, patří nepochybně k velkým nadšencům, co se halloweenské výzdoby týče. Již několik týdnů před strašidelnou nocí 31. října, tedy vpředvečer svátku všech svatých, kdy se děti oblékají do bláznivých kostýmů a chodí dům od domu s koledou, se Kim Kardashianová pustila do proměny exteriéru své vily v Los Angeles. Samozřejmě ne sama – najala si na to tým speciálních dekoratérů.

Každého, kdo vstoupí do přístupové brány vedoucí k jejímu domu, čeká pořádně infarktová situace – přivítá ho tam totiž obrovská tarantule. Osminohá příšera s chlupatýma nohama, s pořádnými tesáky, červenýma očima a hrozivými klepety visí přímo nad dveřmi Kimina honosného domova. Menší sošky pavouků jsou pak roztroušeny po cestě ke vchodu do domu, v němž známá sexbomba s nepřehlédnutelnými křivkami žije se čtyřmi dětmi – tedy s dcerkami North (8) a Chicago (3) a synky Saintem (5) a Psalmem (2).

VIDEO: Kim Kardashianová šokovala ve Vatikánu! 

Video
délka: 03:46.56
Video se připravuje ...

Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu! Profimedia

Jaký kostým pak ke konci měsíce sama Kim zvolí, je zatím ve hvězdách. Každý rok se však vyžívá v roztodivných kreacích. Na druhou stranu, modely, co budí kontroverze, nosí do společnosti i během roku – na Met Gala se například objevila v černém overalu s dlouhou vlečkou a zakrytým obličejem a mnoho jejích fanoušků ji přirovnávalo k mozkomorovi z knižní i filmové série o mladém kouzelníkovi Harrym Potterovi. Před svým vystupováním na Saturday Night Live se zase pronemovala po L. A. v nadýchaném růžovém obláčku, v němž vypadala jako obří cukrová vata.

Rovněž není jisté, zda Kim a její potomci Halloween stráví s „hlavou rodiny“, známým rapperem Kanyem Westem (44). Dvojice se totiž před nějakým časem rozkmotřila, a hovořilo se dokonce o tom, že se budou rozvádět. Muzikant jednu dobu randil s modelkou Irinou Shaykovou (35). Nyní však se ztrátou prodává svůj ranč ve státě Wyoming na severozápadě Spojených států, jenž měl být velkým důvodem svárů mezi Kanyem a Kim, a toto gesto prý na matku jeho čtyř potomků velice zapůsobilo. Zda se k sobě ale vrátili, to však není jisté...
Fotogalerie
72 fotografií